Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnál a kézipoggyász max...

Wizzairnál a kézipoggyász max magassága 42 cm lehet, a mienk 46. Ez gond lehet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 16:58
1 2
 11/13 Ignis Subdialis ***** válasza:

Sajnos a táskát általában elforgatva teszik a keretbe, így a magasságának a keret hosszánál (nem a magasságánál) kell kisebbnek lennie. A két meghatározott méretnek - amilyen irányban a táska a keretbe csúszik - értelemszerűen kisebbnek kell lennie a keretnél, a harmadik méret megfelelősége nem olyan nyilvánvaló.


Ha a táska eleve nagyobb, merevfalú, kerekei vannak, akkor nagyon valószínű, hogy nem megy bele a keretbe. Láttam már kétségbeesett utasokat ugrálni a kereten, meg letépni a gurulós bőrönd kerekeit, de szerintem ez nem éri meg, meg hát olyan szomorú látvány. A légitársaság személyzetétől jóindulatot és engedékenységet nem szabad várni.


Sokkal jobb viszont egy puha táska, a legjobb meg egy hátizsák, mert sokszor a hátizsákokat nem tetetik a keretbe, míg a négyzetes csomagokat meg szinte mindig.

2016. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ignis Subdialis ***** válasza:
(Remélem sikerült zökkenőmentesen az utazás! ;))
2016. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen sikerült, köszi a válaszokat. Végül nem vittük el ezt a bőröndöt, helyette egy kézitáskát, de ahogy láttam másnak is szerintem túllépte a megengedett értéket, nemcsak 1 centivel, de én senkit sem láttam, akinek méricskélték volna a bőröndjét :)
2016. okt. 29. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!