Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor érdemes Párizsba jegyet...

Mikor érdemes Párizsba jegyet foglalni?

Figyelt kérdés
Jövő nyárra gondolok. Mikor a legolcsóbbak a jegyek?

2016. júl. 24. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz még a jövő nyárral.

Mellesleg nem tudom láttad-e, de manapság Párizs-külsőre 2400 forint egy repülőjegy. Olcsóbb, mint egy vonatjegy.

Ha nagyon szeretnél menni, tele van az ősz ilyen jegyekkel.

2016. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, gondolom elso valaszolo Parizs-kulso alatt Beauvais-t erted... Hat az annyira Parizs kulso, mint amennyire Siofok Budapest kulvarosa, ha erted mire gondolok. A transzfer Parizsig oda-vissza pont negyszerese a repjegyarnak...


Amugy erre nincs szabaly, nyaron mindig dragabbak a repjegyek.


Nezegesd a skyscanner mobilos alkalmazasat, vam egy eleg jo osszehasonlito widget benne, ami mutatja hogy mikor a legjobbak az arak.


A gepeknel pl azt is bele kell szamolni, hogy a legolcsobb korai (7ora 15-os) gephez meg csak nagyon neccesen van tomegkozlekedes. En pl 9 eves parizsi tapasztalattal sem vallalnam be ezt, pedig csukott szemmel odatalalok a kapuhoz CDG-n. Tehat vagy taxi, ami joval dragabb, vagy ejszakai busz (joval bonyolultabb).

2016. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, Párizs külsőt értettem alatta, és nem igazán értettem, mit kell egy ilyen úton túlbonyolítani, ha itt és most is elmehet a kérdező. Szeretném ha megértené, a külföldi utazáshoz nem egy éves készülődés, meg majd megveszem a jegyemet valamikor jövő nyáron, vagy amit a sok féltudású mond, hogy megveszem a jegyemet jövőnyárra mielőbb kell, hanem ki kell használni a lehetőséget, ha például 8 euró egy odaút, és 8 euró a hazaút, és akár egy hétvégére kimenni.

Párizs külső, én is tudom. Azt is, és a kérdező is szembesül vele, hogy a bejutás ennek többszöröse, de még mindig töredéke az egész annak, amennyiért az előttem válaszoló ember jár. Ha jár.

2016. júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért a válaszokat! Bár nem értem az utolsó válaszolót. Én elmondtam hogy jövő nyáron szeretnék menni, akkor miért kell túlbonyolítani. Egyébként nem először repülök csak még sose vettem magamnak jegyet mivel mindig utazási irodával jártam. És Párizsban is voltam már, csak nem repülővel.
2016. júl. 25. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elotted valaszolo 9 evet elt Parizsban es most is Franciaorszagban el, csak mar nem Parizsban. Es mikor havonta jartam haza onnan (most is Parizson keresztul jarok csak mar nem olyan gyakran, tekintve hogy 11 ezer km-re lakom Parizstol) soha nem mentem irodaval. A Wizz-et beszuntettek egy idoben, tehat nem jartam BVA-rol. Aztan meg azert nem, mert ketszer is sikerult lekesnem a gepem egy -egy pentek delutan pedig negy orat hagytam a kifele utra. Nekem megeri, hogy kozponti repterrol induljak, annyival amugy nem dragabb. CDG-rol Easyjet mar van oktoberben 32 euroert (taxxal egyutt). Transaviaval 22 euroert mentem. Anno a Malev oda-vissza 78-99 euroert repulte a tavot. Ma az AF-nal is ki lehet fogni 100-150 euroert returt. Ebben mar csomag is van.

De valoszinu rosszul tudom.:)

2016. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs ez 51%-osnak ment nem a kerdezonek :) ugy kerdezo en megertelek. A csucsidoszakokra valoban erdemes idoben nezegetni a jegyeket. Nyaron ez kb julius kozepetol augusztus vegeig tart. En is most foglalom a karacsonyit haza. Kesobb mar csak dragabb lesz...
2016. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!