Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet-e kísérő nélkül utaztatn...

Lehet-e kísérő nélkül utaztatni repülőgépen kutyát, macskát?

Figyelt kérdés

Persze, különben minden rendben lenne, oltások, egészség, minden.

Csak a gazdi előbb menne haza, és a kisállatot néhány hét vagy hónap után küldenék utána, amikor már megfelelő helyet talált a gazdi maguknak.


A barátok föltennék a repülőgépre az egyik reptéren, a másikon meg a gazdi várná őket.


Csinált-e már valaki ilyet, lehet-e, jó volt-e?



2016. aug. 29. 02:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem úgy ahogy te elképzeled. Az nem fog menni, hogy a barátaid becsekkolják, te meg felveszed a reptéren.

Vannak cégek, légitársaságok, akik foglalkoznak élő állat szállításával, de az valószínűleg jóval drágább lesz, mintha valaki vinné őket "csomagként".

2016. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, tulajdonképpen teherszállitmányként (persze az állatnak megfelelő körülmenyek között) elviszik jó pénzért, de tényleg elég jelentős a különbség mind árban, mind adminisztratív terhekben.
2016. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok, hogy mennyi, és hogyan?


Szóval nincs valami tapasztalat?

2016. aug. 29. 15:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a külön választ!
2016. aug. 29. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

>Nem tudjátok, hogy mennyi, és hogyan?


Remélem nem gondolod komolyan, hogy ennyi információból amit megadtál, erre bárki is tud válaszolni...


A szomszéd országból akarod küldeni, vagy a világ másik feléről? Egy 3 kg-os macskát, vagy egy 60 kg-os kutyát? Nem mindegy.


De ha komolyan érdekel, rákeresel, hogy az adott országok között ki foglalkozik ilyennek és kérsz tőlük egy ajánlatot.

2016. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem az én esetemre vártam vártam válasz, hiszen nem is voltam biztos benne, hogy van ilyen.


Arra gondoltam, hogy inkább olyan ember ír, akinek volt ilyennel tapasztalata, hogy milyen volt, jó volt-e, mire kell ügyelni, stb.


Nem kvótát kérdeztem, nem konkrétumot, általánosságban tettem fel a kérdést, hogy ha egyáltalán úgy döntök, tudjam, hogy mire vigyázzak.

2016. aug. 29. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem gond, barátomék három cicát költöztettek Montrealból Vancouverbe úgy hogy ők előrementek autóval, roadtrip rendesen, a cicák pedig mentek utánuk amikor odaértek, de ez is rendes légi kisállat szállításra szakosodott céggel volt, ha érdekel megkérdem melyikkel.
2016. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jó, köszönöm!


Igen, szeretném megtudni ennek a kisállatszállító cégnek a nevét, vagy mindent felőle!


Szállítanak más országba is? Mo-ra? De majd megnézem, ha megadod, köszönöm.

2016. aug. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!