Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Félek a repüléstől SOS?

Félek a repüléstől SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most fogok először repülni, de félek, hogy nem fogom tudni a teendőket.

Valaki leírná lépésről lépésre a dolgokat?

Kézipoggyászom lesz, azt tudom, hogy mit lehet és hogyan csomagolva felvinni.

Köszönöm előre is.



2016. szept. 15. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor mit nem tudsz?

Neked utazni kell, nem a gépet vezetni... Semmi különös feladatod nem lesz. Hogy mikor hova kell menni, az meg mindig ki van írva.

2016. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én két hét múlva fogok repülni másodszor de én is nagyon izgulok, úgyhogy nem vagy vele egyedül :)
2016. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1 millió ilyen kérdés van már. 1 millió válasz is. Olvasd vissza a régi kérdéseket
2016. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

"Félek a repüléstől"


És?

Én meg a medvétől. Ezért nem is ülök rá.

Te se tedd!

2016. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hollófernyiges ***** válasza:
60%

Elmész a reptérre legalább egy órával az indulás előtt.

Az Indulás oldalon megkeresed a te járatod pultját, és amikor elkezdik engedni a népet beállsz a sorba, a pultnál bemutatod a jegyedet meg az útleveledet, kapsz egy beszállókártyát. Itt lehet feladni a csomagot, de neked csak kézi lesz.

Továbbmész a biztonsági ellenőrzéshez, beállsz a sorba, az ellenőrzésnél teszed amit mondanak, illetve a többiek csinálnak.

Nagy táblán vagy a beszállókártyán megnézed hogy melyik kapunál lehet beszállni és hány órától, addig ellébecolsz a boltoknál.

Időre odamész a kapuhoz, sorba állsz, megmutatod a beszállókártyád meg az útleveled.

Egy mozgatható folyosón beszállsz a gépbe (vagy beszállsz a buszba ami odavisz, csak kövesd a többieket)

Megkeresed az ülésedet (rajta van a beszállókártyán), csomagodat berakod a fejed fölötti tartóba, leülsz, becsatolod a biztonsági övet és onnantól kezdve az érkezésig semmi dolgod.

2016. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!