Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Angliában milyen üzletekben...

Angliában milyen üzletekben lehet 100 ml-s tárolókat _venni_?

Figyelt kérdés
Venni, tehát nem rendelni, arra már nincs időm, hirtelen jött az út, viszont muszáj lenne elvinnem valamit, ami nagyobb üvegben van. Kerestem gugliban, a poundlandet kihozta, de "out of stock".

2016. okt. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
pl Boots, vagy hasonló drogériák.
2016. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2016. okt. 21. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress nagyobb poundland- eket. Ott is van minden kacat.
2016. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Boots, Poundland, de még a Primarkban is szokott lenni.
2016. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 3-ason kívül mindenkinek köszönöm a választ!


"Kedves" 3. válaszoló!

Szerintem ha egy CBA-ban van X sós chips, akkor a másikban is lesz, ha csak nincs készlethiány. Azt pedig gondolom, nem tudod megmondani, hogy hol van éppen készleten. De persze ha utaztál volna miattam akár több száz km-t is, hogy megtudd a választ, akkor elnézést kérek, nagyon aranyos tőled!

A szellemi fogyatékossághoz való ragaszkodásodat pedig már láttam más válaszaidban is. Nem hiszem, hogy minden ok veled...

2016. okt. 21. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!