Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Angliában a heathrowi reptéren...

Angliában a heathrowi reptéren mennyire bonyolult megtalálni az Aberdeenbe tartó járatot? Első repülős utam lesz, kicsit izgulok.26án megyek

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Átszállás, Bukarestből indulok.
2015. febr. 5. 22:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudsz angolul? Erre a konkrét kérdésre nem tudok válaszolni, de a Heathrow rettenetesen nagy, és könnyen lehet, hogy másik terminálra kell átmenned, esetleg egy kis vonatfélén. Mennyi időd lesz az átszállásra? Az adott járathoz tartozó kapuszám, ahol végül fel kell szállni a gépre, mindenesetre ki van írva a kijelzőkre, figyelni kell a járatszámhoz tartozó kiírást. Ha tudsz angolul, akkor nézegesd a repülőtér honlapját. [link]
2015. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 óra van érkezéstől indulásig. A terminálok között mekkora a távolság?
2015. febr. 5. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Hánykor érkezel Heathrow-ra? Mert azt már kinéztem, hogy vagy a négyes vagy az ötös terminálra fogsz érkezni. Talán sikerült a honlapról kivariálni, hogy melyikről mész tovább.
2015. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az 5ről fogok indulni, nézem énis, hogy hova érkezem!

Köszönöm a segitségedet, hálás vagyok!

09:35kor érkezem, és 11:40kor megyek tovább

2015. febr. 5. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem irja, hogy melyik terminálra érkezik a gép? Vagy csak én nem találom?:D
2015. febr. 5. 22:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Terminal 5re érkezem, és onnan is indulok! Megtaláltam. Angol tudásom szerintem elegendő lesz ehhez, remélem nem lesz gond. Köszönöm a rám szánt idődet!
2015. febr. 5. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 5-ösről 5-ösre 60 percet írnak, messze vannak a kapuk még terminálon belül is, és van biztonsági ellenőrzés is. Itt van kis óvodás videó: [link]

Jó utat!

2015. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csodálatos dolog ez az internet! Ma a youtube-ot nézegettem, és egyszer csak a jobb oldalon sorakozó videók között erre lettem figyelmes. Úgy látszik, tudja, mit nézegettem tegnap. https://www.youtube.com/watch?v=nwzv9FjH_Ro
2015. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!