Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Dubaiba hogy működik a vízum?

Dubaiba hogy működik a vízum?

Figyelt kérdés

Én azt olvastam, hogy nem kell előre vízumot kérni, elég ha megérkezéskor az Immigration board-nál belepecsételtetsz az útleveledbe és az 1 hónapig érvényes.


De az Emirates honlapján meg azt olvasom, hogy lehet magyaroknak pénzért előre vízumot kérni a honlapon keresztül.. (minek van ilyen lehetőség, ha uniós tagoknak nem kell előre vízum?)


Aki nem olyan rég volt Dubaiban, kérem ossza meg a tapasztalatát velem! Nagyon köszönöm!



2016. nov. 5. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] - ez a kormany hivatalos tajekoztatasa, tehat magyar allampolgarok reszere vizum 2015 ota nem letezik (csak a pecset). Emiratest szerintem annyira nem foglalkoztatja a magyarokra vonatkozo passzusok, hogy folyton frissitsek:).
2016. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom csak turizmus céljából lehet vízummentesen beutazni. Ha mondjuk dolgozni, tanulni mész, kellhet vízum. Azt pedig felkínálja jó pénzért az Emirates is.
2016. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mytravel ***** válasza:
Kapsz egy pecsétet a reptéren, lefènyképeznek és mehetsz tovább! Ennyi! Korábban valóban lehetett és kellett magyaroknak az Emirates honlapján vizumot csinálni de ez már nekünk nem kell. De mivel az Emirates még 100 másik helyröl szedi össze az utasokat a világon, felkinálja hogy a vizumkötelesek ezt a honlapjukon elintézhetik!
2016. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt pontositva vizumkoteles az orszag,de erkezeskor dijmentesen bepecsetelik az utleveledbe,amivel 90 napot maradhatsz maximum.
2017. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!