Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen személyi okmányok...

Milyen személyi okmányok szükségesek a repülőn való utazáshoz?

Figyelt kérdés
Angliában élek, most először utazom repülővel haza (busszal jöttem ki). Elég csak a személyi igazolványom vagy elkérhetik az útlevelemet is?

2016. dec. 2. 07:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az erdekes, mert maximum azt hallhattad, hogy az Egyesult Kiralysag referendumot tartott a kilepes lehetosegerol - olyat, hogy Anglia kilep nehezkes lenne hallani, mert netto hulyeseg lenne. Epp ezert ezt vegiggondolod ertelmes emberkent es rajossz, hogy butasag, meg mielott itt kerdeznel rola. Erre celzott a legtobb valaszado, nem rosszindulatbol, hanem mert tenyleg meglepo es irritalo neha az emberek tajekozatlansaga ilyen dolgokban is, ami vegiggondolhato jozan esszel.
2016. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is örülünk hogy nem itt élsz...egy hülyével kevesebb......
2016. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A repülőn való utazáshoz semmilyen személyi okmány nem szükséges. Az országba való belépéshez kell, ami EU-tagállamok esetén személyi vagy útlevél, nem EU-tagállamok esetén útlevél. Ezt a felszállás előtt ellenőrzik.
2016. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Anglia úgy hírlik kilép az EU-ból (vagy már meg is tette)"


Szerintem a szomszéd hároméves kislány tájékozottabb nálad. Tényleg ennyire sötét vagy, vagy csak megjátszod?


"Nem hiszel az internetes baromságoknak"?? Cserébe kitalálod a sajátjaidat... Gratulálok... Istenem, de jó, hogy nem itt élsz. Lehúznád az így sem elég magad átlagszínvonalat.


Mondjuk, már értem, miért kezdenek külföldön mindenhol utálni minket. Csak a mai napon legalább 3 "külföldön élő roppant okos" magyar írt itt eget rengető hülyeségeket, ráadásul nagyképűen. Pedig nem itt lógva töltöttem a napomat.

2016. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!