Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizairrel utazott valaki...

Wizairrel utazott valaki mostanában babakocsival?

Figyelt kérdés
Januárban utaznánk 2 évesnél fiatalabb babával és babakocsit is vinnénk magunkkal. Azt olvastam h a babakocsit elveszik a repülő bejáratábál? Probléma e az ha a babakocsi 2 részből áll, összecsukható váz és rácsatlakoztatható autósülés? Ezen kívül tartozik e a babához egy kis kézipoggyász?

2016. dec. 30. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
A valaszokat megtalalod a wizzair oldalan minden egyes kerdesedre.
2016. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babakocsi lehet 2 részes, ez nem probléma. Kézipoggyász viszont nem jár a babának 2 éves kor alatt.
2016. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Bár mi nem vittünk babakocsit, erre nem tudok válaszolni, de a babával felvihetsz ingyen + egy csomagot, ami pelenkázótáska méretű.

[link]

2016. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokan utaztak...
2016. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj,ha többrészes és igen a gépnél elveszik. Viszont mindenképpen el kell menni a check-in pulthoz,hogy felcímkézzék a babakocsit. A kapunál is fel lehet,de bonyodalmasabb és ezzel lassítjátok a beszállítás folyamatát és azt nem szeretik.
2017. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akik próbáltak segíteni azoknak köszönöm a választ! Akik meg teljesen feleslegesen írtak, mert érdemleges választ nem adtak azoknak is köszönöm... de nem fagyok fogyatékos, hogy ne tudjam hogy az oldalukon van ezzel kapcsolatban info, ugyanis elolvastam a kédés feltevése előtt. Konkrétan nincs leírva h számít e a babakocsi mérete és az sem h az összehajtás módja miatt, azután is viszonylag nagy méretű. Nem szerettem volna s repülő bejáratánál szembesülni azzal h esetleg túl nagy a kocsi, nem teszik fel. Egyébként felhívtam őket és mindenre rákérdeztem! Ugyanis az oldalukon is kétféle info van írva a kézipoggyászról is, egyik helyen, igen, tartozik, másik helyen, nem nem tartozik. Erre fel is hívtam a figyelmüket, mondták h igen tudnak róla folyamatban van a javítás... És a babakocsit se minden esetben a gép bejáratánál veszik el, mert ha az épületből van közvetlen a beszállás, akkor hamarabb kell leadni és erre nekünk kell rákérdezni...!
2017. jan. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!