Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nél hogyan lehet az...

Wizzair-nél hogyan lehet az internetes utasfelvételt megtenni? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másfél hónap múlva repülünk a Wizzair-rel. A jegyeket már rég lefoglaltuk. Az útvonaltervnél az szerepel, hogy (30 napról visszaszámolva) 7 napon belül végezzem az internetes utasfelvételt.

De nem tudom, hol kell. Illetve hiába kattintok egy helyen erre a gombra, nem történik semmi.

A GYIK-ben azt írják, hogy utazás előtti 30 napon belül tehetem meg. De nekem a 7 nap lejár, még az utazás előtti 30. nap előtt.

Előre is köszi a segítséget.



2017. febr. 3. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Inkább maradjatok otthon, nem való ez nektek... Próbáld már meg értelmezni, amit olvastál...
2017. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem ezt a zagyvaságot, amit írsz, de 30 nappal az utazás előtt lehet legkorábban becsekkolni. Másfél hónappal előtte nem fogod tudni megcsinálni.
2017. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Az élet bizonyítja, hogy nem elég csak melegedni bejárni az iskolapadba. Ha valamit akarsz, bizony tenni kell érte.

El kellene olvasnod ami a visszaigazoló emailben le van írva.

Persze lehet hogy lesznek alább válaszolók, akik elolvassák helyetted, de ettől még hülye maradhatsz egy életre, ha nem kapod össze magadat.

2017. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Magyar az megy?


30 napon BELÜL lehet becsekkolni. Nektek még - saját bevallásod szerint - másfél hónap van az utazásig.

A Gergely-naptár szerint legalábbis az mindenképpen több, mint 30 nap...


Akkor most hármat találhatsz, hogy miért nem megy.

2017. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Körülbelül két hét múlva sikerülni fog.
2017. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De bunkó itt mindenki!

Sajnálom, hogy nektek meg olvasási nehézségetek van, sztem egyértelműen leírtam: két különböző infóm van, és nem tudom mi az oka (lehet sznoboskodni, amiért most repülök először, de akár ki is hagyhatjátok.)

Újra megnéztem a visszaigazoló e-mail-t, ahogy egyikőtök volt olyan kedves javasolni (bár tudok olvasni).

Ennek ellenére a Wizzair honlapján az útvonaltervnél ma ez szerepel:

"Internetes utasfelvétel: Végezze el az utasfelvételt 6 napon belül."

Aki köpködni meg recskázni jár ide, nyugodtan, aki már látott ilyet, és tudja, mit kéne 6 napon belül, az is nyugodtan.

2017. febr. 4. 20:46
 7/8 A kérdező kommentje:
*bocs, nem mindenki :-)
2017. febr. 4. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik nap utazol?
2017. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!