Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tudom, hogy buta kérdés, de...

Tudom, hogy buta kérdés, de sose repültem még és egy olyan dolog érdekelne hogy csatos pothajam van, ami azt jelenti fém kis csatok vannak a hajamba ezzel atengednek a kapun, vagy érdemes más módszerrel megcsinaltatni?!

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 10:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha becsipogsz, félreállítanak és átnéznek kézi scannerrel és esetleg áttapogatnak. (Mivel nő vagy, csak nő tapogathat át).

Fel fognak engedni a gépre.

Egyébként az ékszer nem csipog be.

2017. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Reptere valogatja amugy. Peldaul Parizsban mindenem becsipog, meg az oramat is levettek, meg a karkotomet, nyaklancomat. Madagaszkaron, Del-Afrikaban viszont akar a koromollomat is felvihettem, a kutya sem szolt erte... Budapesten rendszerint a melltartom csipog be mint irtam. Szoval nagyban attol is fugg, hova repulsz. Pesten amugy abszolut nincs nagy szigor, de nemelyik nyugat-europai repteren neha nagyon tudnak szorakozni. Amerikaban is reptere valogatja.


De amikor peldaul atszallassal utaztam valahova, akkor elofordult, hogy az egyik repteren abszolute semmi nem csipogott be, mig a tranzitban majdnem bugyira vetkoztettek. Pedig nem oltoztem at kozben :)

2017. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Becsipog, nagy ügy. Szerinted azokkal mi történik, akiknek csavar van a csontjában, levágják a lábát :D ? Szépen, nyugodtan, türelmesen. Ha el tudod mondani angolul hogy mi a helyzet még jobb. De nem te leszel az első aki ilyennel áll elő, az is biztos.
2017. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Budapesten is már beüzemelték a teljes testszkennert, szóval aki becsipog a kapun, azt beállítják a szkennerbe és a kézi detektort csak azon a területen használják, amit a szkenner problémásnak jelzett.
2017. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudtam, hogy buta kérdés, de bíztam benne hogy tudtok nekem segíteni! :)
2017. febr. 16. 22:38
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki nem kopasz, akkor minek kell egy utazáshoz póthaj?

Elképzelem a csomagolást: repülőjegy, útlevél, fogkefe, póthaj...

2017. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%
Apám, ne légy ilyen tuskó! Miért kell neki, közöd? Valamilyen betegség miatt kihullott a haja, genetikusan nem nő neki, ortodox zsidó, nem teljesen mindegy?
2017. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!