Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A poggyász méretem eltér...

A poggyász méretem eltér minimálisan az előírt poggyász méretétől. Így is felvihetem kézipoggyászként ingyen?

Figyelt kérdés
A poggyász megengedett méretei a wizz airnél: 56x45x25cm. A ryanairnél: 55x40x20cm. Az én bőrönd méreteim: 56x38x25cm. Mind a két társasággal megyek. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek az a pár centi különbség belefér-e a ryan airnél, vagy feladott poggyász lesz belőle, ha esetleg nem arra foglalok előre?
2017. márc. 7. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha össze tudod nyomni annyira, hogy beleférjen egy ilyen méretű keretbe, akkor nincs gáz, felviheted ingyen. Ha nem, akkor nem.
2017. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, mit nem lehet felfogni ezen. Van egy szabott méret, annak kell megfelelni. Nem lehet nagyobb. Nem feltétlenül ellenőrzik, de megtehetik és akkor szivacs. Ez olyan, mintha a főnököd pár ezerrel kevesebbet utalna fizetésként. Végül is, csak pár ezer, lehet észre se veszed
2017. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Általában az van, hogy a beszállókapuhoz odahúzzák a mérőkeretet, de nem próbáltatják bele mindenkivel a bőröndöt, max azzal, aki hatszor akkorát akar felvinni.

Egyébként a Wizzairnél az 56x45x25 már fizetős nagyméretű kézipoggyász, amivel főleg nem szoktak szarozni, elvégre kifizettél egy valag pénzt érte.

Mérni inkább az ingyenes 42 × 32 × 25-öst szokták, de az sem jellemző, ha szemre nem tűnik orbitálisnak...

2017. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!