Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 18 éves vagyok, nyáron szeretn...

18 éves vagyok, nyáron szeretnék Los Angelesbe utazni. Szállásra, ennivalóra van pénzem. Mennyibe kerül az oda vissza út? Diákkénr van kedvezmény? Maximum 350. 000 Forintom van az egész oda-vissza repülőre.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 19:18
 1/6 A kérdező kommentje:
*Diákként (bocsi a hibákért, telefonról írtam ki a kérdést)
2017. ápr. 26. 19:19
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Van diákkedvezmény de csak a lakóhelyedről induló jártra, ha budapesti vagy akkor szerencséd van mert félárú jegyet tudsz venni
2017. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
350.000-ed van a szálláson és kaján felül? Csak repjegyre elég lesz. De ha mindenre van ennyi, akkor édes-kevés lesz.
2017. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Én repülőnél nem hallottam diákkedvezményről csak olyanról hogy babák ingyen mehetnek(vagy féláron) a szülő ölében és a gyerekek is féláron utaznak de korhatárokat nem tudok.

Kint meg biztos nem kapsz diákkedvezményt mert a magyar diákigazolványt nem ismerik.

Repülőjegyre elég lehet 350.000 de szálloda, kaja , közlekedés már nem jön ki ennyi pénzből.

2017. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Repülőn nincs diákkedvezmény.

Itt tudsz repülőjegyet keresni:

[link]

2017. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
2éves korig utazhat a gyermek ingyen! 2év felett teljes árú jegyet kell neki is venni!
2017. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!