Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik repülőtér éri meg...

Melyik repülőtér éri meg jobban londoni utazásnál?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatok érdekelnének elsősorban. Heathrow repülőtérre egy jegy 33 euró, amíg a Stansted reptérre 17. Stanstedről elvileg megy London belvárosig vonat. De ugyanígy a heathrowi reptérről is valahogy be kellene jutnunk a belvárosba. Szerintetek melyik éri meg jobban? Szállást is ez alapján választanánk.

Vagy egyformán jönne ki a kettő? Mert amíg az egyiknél a repjegy olcsóbb, a vonat drágább addig a másiknal meg a repjegy drágább és a vonat olcsóbb?!



2017. máj. 3. 15:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ha zavar téged a kérdésem, akkor nem kell rá válaszolni. Azért kérdezem, mert még soha életemben nem jártam arra, szóval fogalmam sincs, hogy mégis mennyivel számoljak. Látod, én személy szerint 30 fontos vonatot gugliztam ki, erre meg mások segítséget nyújtottak, hogy van 9 fontos busz is. EZÉRT kérdeztem személyes tapasztalatokat. Mert aki járt már arra, annak több ismerete van, mint nekem, aki csak a gép mögül kikeresett valamit.

De nem is pazarlom rád tovább a szót, bunkó vagy és ennyi.

2017. máj. 6. 12:48
 12/12 anonim ***** válasza:

A választásnál még vegyél figyelembe 1-2 dolgot, az idővel kapcsolatban.


-Mennyi idő alatt jutsz ki a megállóba/ állomásra.

Tömeg, távolság, útlevél/vám ellenőrzés.

Nyilván egy kisebb forgalmú repülőtéren ez gyorsabban megy.


Busz kontra vonat.

Busz: Olcsón kifogod a jegyeket, cserébe hosszabb a bejutási idő. (dugó)

Vonat: Kényelmesebb, gyorsabb, kevesebb a forgalmi zavar.

Kicsit drágább a jegy, de ott is van "off-peak" nem tudom pontosan a nevét.

---


Melyik városból indulsz? Mert ilyen jegyárak mellett, nem lehet valami messze.

2017. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!