Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az internetes utasfelvétel...

Az internetes utasfelvétel után hogy lehet ülőhelyet választani?

Figyelt kérdés
Azt a felületet szeretném behozni,amit elsőre sikerült,amikor megjelentek a gépen az ülőhelyek,láttam,hogy én hol fogok ülni és hol van szabad hely,illetve ár,hogy melyik helyet mennyiért választhatom.Viszont most hiába lépek be a foglalási kódommal és regisztrálva, csak poggyász hozzáadása jelenik meg,ha a szolgáltatások hozzáadására megyek,ott nincs ilyen opció. Valakinek van esetleg ötlete,aki csinált már iyet? Az infóknál elolvastam,hogy lehet utasfelvétel után is ülőhelyet választani,oda sikerült is,de vissza már nem.
2017. máj. 30. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy wizzair
2017. máj. 30. 17:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Régebben lehetett, egy ideje nem engedi már a rendszer.

Ha felhívod őket emeltdíjason, lehet vissza tudják vonni a check in-t.

2017. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, és nem is látod, hová szól az ülőhelyed, csak amikor már túl vagy a becsekkoláson. Gondolom, azt akarták kiszűrni, amit korábban sokan csináltak (jómagam is), hogy csak akkor fizessen az ember az ülőhelyért, ha nem tetszett az, amit a gép dobott. Így ha nem akarsz zsákbamacskát játszani, kénytelen vagy pénzért ülőhelyet választani.
2017. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb. 1, másfél hete még lehetett. Mivel az online utasfelvétel által sorsolt automatikus ülőhely nem tetszett..És az se,ami visszafelé szól.Akkor viszont igazán leírhatnák ezt a honlapra is.Persze,nyilván hívogassuk a 90-es számukat,inkább akkor ülök ott,ahova jutottam. :D
2017. máj. 30. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez már 2-3 hónapja így van, biztosan nem lehetett másfél hete sem.
2017. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig lehetett, mert 1-2 hónapja még az online utasfelvételt se végezhettem el. Vagy zavar van az éterben,rendszerben,nem tudom,de tuti lehetett,mert már nem B,hanem A hely van a beszállókártyán.
2017. máj. 30. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!