Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Létezik olyan kicsi húzós...

Létezik olyan kicsi húzós bőrönd amit a Wizzair elfogad az ingyenes kézipoggyászba?

Figyelt kérdés
Van egy húzós bőröndöm ami nagyon kicsit de nem szeretnék kockáztatni hogy utána büntetést szabjanak ki rá ha a kerekek miatt vagy akármi. Valaki próbálkozott már? vagy az ingyenes kézipoggyászba csak a kézitáskákat lehet vinni?
2017. jún. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Lecsekkolod a mereteket, amit vinni lehet. Igyekszel pontosan lemerni a taskat/borondot/tescos szatyrot, amit vinni szeretnel. Ha a megadott mereteken belul van, akkor orulsz es viszed. Ha nem akkor szomorkodsz es itthon maradsz, vagy veszel masik taskat.

Nem gondolnam, hogy ez kulonosebben bonyolult feladat.

2017. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyázz, hogy a kerekek, fogó minden beleszámít a méretbe. Vagyis nem csak magának a pakolórésznek a mérete kell, hogy azon belül legyen, hanem az egész mindenestül. Pár hete voltam Portóban, a ferihegyi beszállásnál az előttem levő két srácnak is ingyenes kézipoggyászként használható gurulós minibőröndje volt. El is határoztam, hogy beszerzek egy olyat.
2017. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, persze! Egyébként az utóbbi időkben nem szokták mérni, csak ha valaki egy hatalmas bőrönddel megy.
2017. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!