Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ti hányszor repültetek eddig?...

Ti hányszor repültetek eddig? Milyen élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

Nincs nagy jelentősége a kérdésnek, nem tudom leellenőrizni, hogy igazat mondtok-e. Egyszerű közvélemény kutatás...


Én 19 éves vagyok, eddig 8x repültem. Utálom a repülést, mindig halál félelmem van, de sajnos augusztus végétől 2-3 havonta fogok majd.

Ti hányszor repültetek? Milyen élményeitek van? Kort is írjatok.



2017. júl. 6. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

5x repültem csak. Egyszer törölték a járatot és másnapig egy 4 csillagos hotelben lakhattunk (malév).

36

2017. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Én 2-szer repültem, nem féltem, nekem a felszállás tetszett leginkább, ablaknál ültem, jó volt a kilátás. 22/f
2017. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Tizenvalahányszor, volt, hogy féltem tőle, de nagyon megszerettem, szerintem csodálatos élmény (ablak mellett).
2017. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem számoltam. Talán 25-ször. Dög unalom. És hosszú. Mindig folyosó mellett ülök, hogy ne kelljen senkin átmászni. Utálom. Kort
2017. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Kb. 150-szer, semmi extra élményem nincs, egy-két utasrosszullétet, illetve egy átstartolást leszámítva.
2017. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5# Légitársaságnál dolgozol? :D
2017. júl. 6. 23:38
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor, nem tudnám összeszámolni.:-) Szeretek repülni, eleinte a fülem nehezen bírta, volt, hogy napokig fájt utána, de most már nincs ilyen probléma. Halálfélelmem Afrikában volt, pici, lerobbant, nem túl bizalomgerjesztő géppel, amit úgy vágott földhöz a pilóta, hogy majd' kiesett a tömés is a fogamból, éltem át átstartolást, de az inkább izgalmas volt, mint ijesztő. A nagy gépeket (Airbus A380, Boeing 747) imádom, teljes biztonságban érzem magam bennük.
2017. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
#6 Nem, mezei utasként.... :-)
2017. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

rengetegszer, nem is tudnam osszeszamolni


911 elott nem volt ilyen a biztonsagi rendszer, ugyhogy rendszeresen bekeredzkedtem a fulkebe. Egyszer Franciaorszag folott repultunk este, a pilota egy varos fenyeire mutatott a felhok alatt, es mondta, hogy az Lyon. En meg "ahol a David Coulthard lezuhant?" erted, en barom, pilotanak emlitek repules kozben egy legi balesetet? :(


egyszer annyira faradtan utaztam, hogy vegig aludtam az egesz utat (majd 10 ora) de a leszallashoz felebresztettek, hogy kossem be magam, ulestamla egyenes, stb. A leszallas kozben is elaludtam es akkor ebresztett fel a mellettem ulo, amikor mar betaxiztunk a kapuhoz es mindenki fel volt allva es szedtek ossze a csomagjaikat. Azt se tudtam hol vagyok...


Egyszer a business osztaly utani elso sorban ultem es a legikisero odajott hozzank, hogy maradt a bizniszrol nehany pezsgo, ki keri? Ingyen van, rogton raugrottunk, ami nagyon fejbevagott (ehgyomorra alkohol? okos), ilyen gyorsan meg nem csiptem be.


Nemzetkozi gepen, idegen novel mellettem ulunk indulas elott. ELottunk ket ferfi, azt mondja az egyik a masiknak, ha felszalltunk hatramegyek es olyat befosok a klotyoba, hogy senki ne jojjon utanam. Igy magyarul. En persze felrohogtem, ti is magyarok vagytok? Mire a mama mellettem, szinten magyarul: melyikbe mesz mert akkor azt kihagynam :D Mi magyarok mindenhol ott vagyunk!


(kesobb kiderult, "hires" magyar szinesz volt a ket ferfi, egy los angelesi filmbemutatorol jottek epp haza Bp-re:)

2017. júl. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Talan 60-szor, mivel havonta tobbszor repulok, igy ez folyton novekszik. Semmi extra nem tortent meg, legtobbszor unom.
2017. júl. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!