Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor repültetek utoljára?

Mikor repültetek utoljára?

Figyelt kérdés
Milyen tanácsot adnátok annak aki repülni fog? :)

2014. ápr. 18. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Utoljára kb. 3 hete.


Milyen tanácsot szeretnél? Ha fapadossal mész, akkor olvasd át alaposan a szabályokat, bár az nem csak fapadosnál hasznos, de náluk különösen: feladott és kézi csomag méret, súly korlátok illetve nyomtasd ki a beszállókártyát otthon ingyen, ha olyan társasággal mész akinél a reptéri utasfelvétel díjköteles lenne (wizzair, ryanair)


Nézz utána és tartsd be a biztonsági szabályokat, különösen a folyadék szabályok szoktak rengeteg embernél gondokat okozni a reptéren...

2014. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
februar vegen utoljara. legkozelebb szeptemberben megyek ujra. Bar lehet nem birom ki addig es valahova elrepulok a 2 kozott :)
2014. ápr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
49%

Ma is repültem.


Hancock voltam.

2014. ápr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Tegnap elott. Azt tanacsolom h ne egyel elotte girosz, mert ciki ha a repulon bealszol es elfingod magad! :) es h vigyel magaddal keresztrejtvenyt. Azt most elszurtam.
2014. ápr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
66%
Szeptemberben Varsóba. Ne görcsölj rá nagyon nem olyan rossz, mint ahogy páran állítják. Én pl szeretek repülni :). A táskádra viszont figyelj hogy ne legyen nehezebb/nagyobb és ne pakolj be olyasmit amit nem lehet mert nagyon ciki ha mindenki előtt kipakolják. Ja és érdemes korán felszállni hogy jó helyre ülhess. Remélem segítettem!
2014. ápr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

En valoszinuleg tobbet repulok mint a legtobb valaszolo, az elmult egy honapban: marcius 20 YVR-SFO, marcius 21 SFO-JFK, marcius 22 JFK-BRU-BUD, aprilis 7 BUD-CPH-KEF, aprilis 9 KEF-JFK, aprilis 14 LGA-ORD-YVR. (De voltam mar iden Ausztralia/Uj-Zeland fele is.) Na. Milyen tanacsot addjunk? Amire nem szoktak figyelmeztetni: a repules kozben konnyu dehidratalodni, a levego szaraz, az innivalot is elveszik. Vagy vigyel magaddal vizespalackot es toltsd fel vagy vegyel palackos vizet. Kis meretu testapolot erdemes vinni, fogalmam sincs Magyarorszagon most mit lehet kapni, en [link] ilyet szoktam vinni magammal, 71ml, igy nincs gond belole.


A gepen ami vizet adnak azt jol nezzd meg, ha palackbol addjak akkor kerjel belole, de jegkocka nelkul. Ugyanis ami a gepek viztartalyaban ami van az ... hat ize ... nem tul egeszseges. Erdemes nedves fertotlenito kendot vinni magaddal es a talcat gondosan letorolni, azt ugyanis nem takaritjak rendesen es megiscsak eszel rola.

2014. ápr. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Tavaly augusztusban repültem utoljára.
2014. ápr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Április 7-én repültem, legközelebb ápr. 25-én fogok.

Egyetlen tanácsom van: ne izguld túl. Nem egy nagy dolog bárki képes rá. Légy ott időben, olvasd el a repülőjegyen lévő összes információt, plusz nézd meg a bud.hu oldalon lévő kis videót a csomagokról. [link]

Sokan elhisznek minden baromságot, látszik itt is a sok értelmetlen kérdésből. A repülés nem egy nagy dolog, csak hivatalos! helyekről olvasd el az infórmációkat és semmi gond nem lesz. Jó utat :)

2014. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Legutóbb február 12(Bp-Sydney). Legközelebb kb. június közepén repülök.

Egyébként velem is volt olyan Zürich-Tokió vonalon, hogy nagyon kellett finganom. Elaludtam, és arra ébredtem, hogy nagyon büdös van, de már nem feszített a hasam :S

2014. ápr. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon kellett finganom amerikabol hazafele jovet :) nem tudom, hogy vegulis fingottam-e, mert aludtam vegig :)
2014. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!