Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit tehetnék a szorongás ellen?

Mit tehetnék a szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Simán mehetnénk máshova nyaralni, repülővel a párommal, de nem lehet,mert en panikrohamot kapok ha a repülésre gondolok. Egy 3 lepcsős létrára sem merek fellépni, mert tériszonyom van. Ha repülésre gondolok, légszomjam van, fulladok, izzadok, nem kapok levegőt, a végén már sírok, pedig csak rágondolok.

Ötletek? Nyugtatót nem szedhetek, a piát meg nem bírom :D


2017. júl. 9. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hipnózis tudna segíteni rajtad. Ezek igen komoly bajok... Tudom, hogy ezek teljesen irracionális félelmek és hiába mondom, de a repülés teljesen biztonságos közlekedési mód, a mai nyugati világban rendkívül csekély az esélye bármi meghibásodásnak mert új, korszerű a géppark, sűrű és szigorú a műszaki ellenőrzés és tapasztalt a személyzet, nincs mitől tartani. Ezenkívül a repülés tök jó érzés :)
2017. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez!
2017. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van kis tériszonyom. Ennek ellenére évente többször utazok repülővel, de ott valahogy nincs fóbiám. Sőt, lehetőség szerint ablak mellé ülök és ha nincs felhő az égen, élvezem a látványt, ha nem, akkor rejtvényezek, beszélgetek, zenét hallgatok......és 2 óra elteltével örülök, hogy megerkeztem a kaktuszos, pálmafás, napfényes szigetre.

Ne parázz, nagyon jó!!!!

N

2017. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!