Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni majd a munkahe...

Mit tudok tenni majd a munkahelyi szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Elég szorongó típus vagyok, már nagyon rég keseríti az életem, a visszafogottság, a szótlanság, nincs elég bátorságom stb.. a helyzet az hogy akár egy kis kéréstől is fel megy nálam a pumpa és olyankor nehéz tisztán gondolkodni, vannak erre megfelelő módszerek a stressz karbantartására? mert a sok stresszből könnyen lehet cukorbetegség vagy valami más, gondoltam már arra is sajnos, akarva, akaratlanul de az fogok lenni, nem igazán tudok semmit tenni.
2017. ápr. 1. 20:20
 1/3 oOHiyokoiOo válasza:
Én is ilyen vagyok. De a tanárom most kitalálta h több sokkos helyzetbe visz(kihív a táblához) hogy beleszokjam mert ő is sokkolta magát többször és h ő kigyógyult belőlle. Igaz ez másmilyen stressz de a stressz az stressz
2017. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 oOHiyokoiOo válasza:
Sok sikert!:)
2017. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Őry Péter ***** válasza:
Ne a cukorbetegség miatt aggódj. Fordulj pszichológushoz. Nem lehet erre érdemlegesen válaszolni anélkül, hogy jobban ismernélek.
2017. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!