Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék az öngyilkos...

Mit tehetnék az öngyilkos gondolatok ellen?

Figyelt kérdés
Már 2015óta ez van,abban az időben jöttem rá arra hogy mennyire maganyos vagyok,egész nyarat végig a szobámban töltöttem,állandóan csak sírtam,nem voltak barátaim ami igazából a mai napig is igy van,akiket baratnák nevezek az két lány de ők messze laknak és csak évente tudunk találkozni,talán ha ők itt lennének minden jó lenne,és most mondhatjátok hogy barátkozzak de sajnos nem megy,borzasztóan önbizalom hiányos vagyok pedig sokan mondják hogy "jajj milyen szép vagy ne idegesíts már" de attól hogy valaki ezt mondja nem fogom elhinni,pár napja voltam pszichologusnál beszeltünk is erről és a végén megkérdezte hogy van-e még valami amit elakarok mondani de en azt mondtam hogy nincs,féltem elmondani hogy már évek óta öngyilkos gondolataim vannak,nem rég volt az hogy meg is fogom tenni amikor reggel a vasutállomason ültem,de nem tettem,de egyre jobban nem bírom már 15/L

2017. jún. 23. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia írj nekem és beszélgethetnénk
2017. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Gondolj a szüleidre mekkora fájdalmat okoznál nekik, ha lenne Veled valami. Ez nagyon önző dolog. Pszichológusnak el kellett volna mondanod.. valamitől van ilyen gondolatod. Szedd össze magad, fiatal vagy.. olyan szép dolgoktól fosztod meg magad. Csináltass új frizurát, változtass magadon, biztos van egy elképzelésed milyen lány szeretnél lenni, mert nyilván ez nem Te vagy most.Szép az élet, minden percét ki kell használni.Sok szerencsét hozzá, és gondolj azokra akik szeretnek.
2017. jún. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia. Írj nyugodtan. Beszélhetünk hogy ne érezd magad magányosnak éa még az önbizalmadon is megpróbálhatnánk növelni. 16f
2017. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,ne add fel iszonyat fiatal vagy,sajnos sok korod belli küzd.Én is jártam pszichológushoz,hosszú történet,de ha elmondod neki milyen gondolatok gyötörnek nem fog kórházba vinni,de fontos az összinteség,csak úgy tud segíteni,kitartást :)
2017. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Írj bátran és beszélgetünk picit. Valamint adok pár értelmes tanácsot is miután jobban átlátom a helyzeted. Kitartást és ne add fel.
2017. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmi képpen ne gondolj ilyenekre. Én màr megjàrtam egyszer...
2017. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!