Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy foglalás /momondo.c...

Repülőjegy foglalás /momondo.com vásárlás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régóta szereznék utazni de még soha nem repültem ,most repülőjegyet szeretnék vásárolni. Próbáltam utána nézni dolgoknak de van ami még nem tiszta. Momondo.com-n például ha megveszem a jegyet akkor abban már benne a nem utastérbe feladott csomag is? Azt láttam hogy a gépre felvihető kézipoggyász benne van, de erről nincs információm. Esetleg valami oldalak ahol akciós ,,last minute,, utazások foglalhatók Európába? Illetve utazási irodával jobban megéri menni, vagy inkább jobb ha magamnak szervezem le?

2017. júl. 19. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hová akarsz utazni?
2017. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A momondo.com csak egy repülőjegy kereső rendszer.
2017. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A momondo csak kereső ahogy az előttem lévő is írta.

Az átirányít valamilyen légi társasághoz.

A kézipoggyász általában benne van a jegyben de ezt az adott oldalon úgyis leírják.

Last minute utak rengeteg helyen vannak csak írd be a keresőbe.

Én nem szeretem az utazási irodákat,de ha valaki kezdő vagy csak szimplán fél egyedül utazni annak jó lehet.

Én szállást már 2 éve csak az Airbnb-n foglalok.

Átlagosan 9.000/éjszakáért/2 személy... gyönyörű szállásokat találni.

2017. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Momo.. Hmmm xd
2018. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!