Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Debrecen-Korfu közvetlen járat?

Debrecen-Korfu közvetlen járat?

Figyelt kérdés
Van közvetlen járat Debrecenből Korfu, vagy más Görögországi városba? Csak átszállásos járatot találtam.

2017. aug. 17. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt meg nem mondtam, hogy utazzon el Szabolcsól Bukarestbe. Nagyváradra gondoltam, ahonnan van járat Bukarestbe és ott át tud szállni. Így értettem.
2017. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mondod? Milánói átszállással? El se hiszem... de hát van BCN-ba közvetlen,még a Ryanair-rel is, ami aztán tényleg nem drága.. de ha olcsóbb.... időponttól függ... de mégis csak BUD a legkedvezőbb. Majd a kedves kérdező mérlegel és dönt.
2017. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van igen, és van a WIZZ-nek is meg a Vuelingnek is közvetlen BUD-BCN járata, de nagyon ritkán mennek a jegyek 30 ezer alá. Ilyenkor célszerű Milano-ba, Rómába, vagy Charleroi-ra nézni jegyeket, mert oda sokszor vannak 10 ezer alatt, és onnan szintén vannak olcsón Európa különböző részeire. Én mindig így szoktam, ha nem találok olcsón közvetlen jegyet. Van amikor bejön, van amikor nem. Viszont ez már nem a kérdéshez tartozik, úgyhogy bocsi az OFF-ért.
2017. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!