Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A beszállókartyát nem kell...

A beszállókartyát nem kell kinyomtatnom ha telefonon megvan? Wizzair. És a repülőjegy? Vagy az már nem kell ha van beszallokartya?

Figyelt kérdés
Ha nincs feladott poggyászom mehetek egyből beszállashoz? Miután végig mentem az ellenőrzésen. Még nem repultem. Még egy kérdés oveket hagyjam a táskában vagy vegyem ki külön. Köszönöm. A válaszokat
2017. szept. 29. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonos beszállókártya elèg. Már elég rég nincs hagyományos értelemben vett repülőjegy. Ha nincs csomag, mehetsz egyből a kapuhoz, a biztonsági ellenőrzésen keresztül. Ott mindig hangosan mondják az instrukciókat (miket kell külön tenni, levenni, stb) Kb folyadékokat és elektronikai cuccokat kell maximum kivenni a kéziből.
2017. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Wizzair alkalmazáson keresztül mutasd majd be a beszállókártyát!
2017. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig azt tanácsolom az utasoknak, hogy inkább legyen meg egy papírlapon is kinyomtatva, minthogy a telefon technikai hibája esetén ne tudjon elrepülni időben.

Pl. ha nyaralás, utazás alatt ellopják a telefonját, a beszállókártya attól még megmarad papír alapon (egy papírlapot nem lopnak el, de egy telefont bármikor kitéphetnek a másik kezéből).

2017. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak!
2017. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!