Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vélemények az alábbi légitársa...

Vélemények az alábbi légitársaságokról?

Figyelt kérdés

KLM, Wizz Air, Czech Airlines, airBaltic, Aeroflot, Lufthansa, Brussels Airlines, LOT, Air France, SWISS, Finnair, British Airways, Alitalia

Ahova utaznék ezek a társaságok mennek, melyik milyen, véleményetek és a tapasztalataitok érdekelnének.


2017. okt. 5. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy. Max az jegyárakban van különbség.

Mindegyik járat elvisz A-ból B-be.

Viszont a "fapados" nem mindig a legolcsóbb.

2017. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, hogy nincs olyan város, ahová ezek mind mennek közvetlenül, ahová viszont el lehet jutni közvetlenül, eszembe nem jutna átszállásos variációt választani.
2017. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül a Lufthansa és a SWISS a kedvenceim
2017. okt. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem közvetlenül mennek, de átszállással jobban kijön. Nem csak én megyek, így más pénztárcájához kell alakítani. És utolsó köszönöm a választ a kérdésemre. Nem tudom miért nem tudtok vagy válaszolni vagy tovább lapozni. Tudom sok társaság, de a legjobbat akarjuk megtalálni. És amúgy csak a wizz air megy közvetlenül, de azt meg inkább hanyagolnám.
2017. okt. 6. 06:09
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Nincs legjobb. Nagyon régen nincs. Ráadásul ha a Wizz benne van, akkor ez valami közeli hely, transzatlanti és hasonló távú utakon lehet minimális értelme társaságokat hasonlítani: turistaosztályon mind kényelmetlen, ami étel van, ha van, a túlnyomásos száraz levegőtől ízetlen. Ha business osztályon mész hosszú távra, akkor nézni kell, hol van rendes lie flat seat, a többi érdektelen. Még az lehet turistaosztályon esetleg kérdés, hogy konnektor van vagy nincs, persze minden ülésre nem lesz, de azért valami. Esetleg USB töltő lehet ülésenként, ez szintén fontos lehet hosszú távon, hogy saját eszközről tudjál nézni. Megint csak, rövid távon, semmi szórakoztatás nincs általában, hosszú távon meg géptípustól ÉS társaságtól függ, hogy új-e annyira, hogy legyen képernyő az ülés hátában.


Transzatlanti businessben a felsoroltak körül a SWISS, a LOT Dreamlinerei és a Brussels Airlines a legjobb. A Brussels-nek 15.3"-as például képernyői vannak, ami igazán nagynak számít és nagynak érződik is, én sokat jártam vele New Yorkból vissza Európába de amióta az USA meghibbant azóta inkább jövök egyenest otthonról még ha az Air Canad drágább is. SWISS-ről csak hallottam de szerintem januárban azzal megyek haza, majd beszámolok.

2017. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy értelmes válasz. Gondolom hogy a fapadosok hasonlítanak, de a szélyes tapasztalat a lényeg nekem.
2017. okt. 6. 19:53
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

"Biztos, hogy nincs olyan város, ahová ezek mind mennek közvetlenül, ahová viszont el lehet jutni közvetlenül, eszembe nem jutna átszállásos variációt választani."


Nekem pl az átszállásos néha jobban tetszik.


Csak néhány példa város és légitársaság emlitése nélkül. (Jegy ár indulási nap előtt )

A-ból B-be közvetlen fapados 300 Euró. 1 óra 30 perc

A-ból B-be átszállásos normál társaság 120 Euró. 3 óra.


Másik példa. (jegy indulás előtt jóval korábban)

A-ból B városba szeretnék menni. C városig van csak közvetlen járat, onnan vonat.

1. verzió: fapadossal C városig (100 euró), majd vonat B városba (25 Euró). 1.5 óra +3 óra vonat (+ kitudja mikor indul vonat)


2 normál társasággal D városig, onnan másik járattal B városig (120 Euró) 3 óra


Az árak nem nagyon különböznek, a 2-es verziónál jobb az utazási idő. Ráadásul kisebb gép, kevesebb utas. Azaz gyorsabban megy a be és kiszállás. A csatlakozás pedig biztositott (+mindkét járatot ugyanaz a társaság üzemelteti). És B város repülőtere jóval kisebb, mint C városé, azaz a reptérről is gyorsabb a kijutás.

2017. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, azért is az átszállással néztük, mert úgy olcsóbb. Az mindegy hogy várnom kell, mert el tudom ütni az időt...
2017. okt. 7. 08:19
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

elég nagy különbségek vannak a gépek között, azt nézd meg milyen gép repüli az adott járatot, aztán seatguru-n meg tudod nézni mennyi a székszélesség, széktávolság, melyik székek a legjobbak, stb.


hosszabb úton azt is szoktam nézni, milyen a kaja, azt [link] -en tudod követni


én gyakran repülök business osztályon, vagy premium economy-n, 7,5 centi (3inch) is sokat tud számítani

2017. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
előző vaok, rosszul fogalmaztam, azt nézd meg melyik járatszámon megy a gép, arra keress rá és látni fogod milyen a belső elrendezése, minden gép más kb.
2017. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!