Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tapasztalatok, vélemények az...

Tapasztalatok, vélemények az Aeorflotról?

Figyelt kérdés
Kb 3 órás lesz az út, biztosítanak ételt vagy csak venni lehet. A helyünket mi választjuk még vagy ez náluk hogyan működik? És mennyire kényelmes a gép és kedves a személyzet? A csomagok megérkeznek rendben? Időben indul és érkezik is meg? Minden vélemény és tapasztalat leginkább a személyes érdekel.
2017. okt. 6. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi járatain az Aeroflot hozza az Európában megszokott színvonalat. Ugyanazt lehet várni tűlük, mint bármelyik nemzeti légitársaságtól. Három órás járaton már rendes étkezést adnak, mindig vannak a választékban orosz specialitások. Ma már ők is nyugati géptípusokkal repülnek a nemzetközi járatokon. Nagy különbség nem lesz. A személyzet kedves és érti a dolgát, persze nekik is lehet rossz napjuk.
2017. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A télen repülök velük Oroszországba, 2óra 30 és 2óra 45 percet ír a menetidőre, ezert kb 3 órát írtam (hirtelen nem tudtam megnézni). Tehát akkor jó és megbízható, és akkor van étel is. Már csak az érdekelne, hogy a csomagokra vigyáznak és nem szoktak-e elkeveredni. Eddig köszi a választ
2017. okt. 6. 18:41
 3/12 A kérdező kommentje:
Illetve szórakozási lehetőség vagy hogy írjam, konnektor és kijelző van?
2017. okt. 6. 19:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A csomagokat nem a légitársaság kezeli, hanem a reptéren működő földi kiszolgáló cégek.
2017. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két és fél órás repülőút valami nagyon misztikus utazás lehet, mert ha legalább nem három kérdést írtál már ki az oroszokhoz menő légitársaságok szolgáltatásaival kapcsolatban, akkor egyet sem. Azért nem egy Budapest-Sydney útvonalról van szó... :D Vécé van, ha pisálni kell, 2,5 órát pedig még egy csecsemő is kibír kaja meg szórakoztató cirkuszi bohóc nélkül, ha annyira sóher... Vagy megveszi a biznyicet, de mondjuk az a kategória nem itt kérdezősködik.


Egy picit túltolod. Szerintem :)

2017. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem en voltam mind, eddig csak ezt az egyet irtam ki osszesen

Es nem az orosz a lenyeg itt hanem a tarsasag hogy milyen. Es ezt a csomag elkeveroset azert kerdeztem mert tobb helyen olvastam hogy elkeveredett nekik a csomag... nem tudom miert nem lehet normalis kerdest irni egy valaszra. Ha jol tudom ez egy kerdezos oldal, azert van hogy kerdezzunk. En most megyek majd decemberben a tobbi kerdest kiiro meg nem tudom mikor. Mar van jegyem is, csak erdekelt volna masok velemenye a tarsasagrol. De latom senki se tud normalisan valaszolni kiveve egy embert, akinek koszonom

2017. okt. 6. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Ülésenkénti képernyő, se konnektor nem volt az Airbuson. Pont olyan A320 volt, mint bármelyik európai légitársaságnál. Ülésenként képernyő és konnektor csak a tengerentúli járatokon ill. a business class-on szokás.
2017. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, illetve ami még eszembe jutott, hogy a poggyász méret mekkora a 23 kg-s bőröndnél? Erre semmi infót nem találtam, az oldaluk meg nem töltött be jól, lehet én vagyok a béna.
2017. okt. 7. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben felkeresed a honlapjukat, az összes problémádra az ittenieknél precízebb, de főleg hiteles választ kapsz. Menetrendtől árig, géptípustól, kényelemig, ételtől poggyászig és bármiféle árról.
2017. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Probaltam mar de nem mukodik nalsm az oldal, ha meg mukodik akkor meg nem tolti be. Probalkoztam mar ezzel, a poggyaszra kozben amugy talsltam es ezekkel a valaszokksl most beerem, majd ott elesben kiderul minden
2017. okt. 7. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!