Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha télből a nyárba utaztok,...

Ha télből a nyárba utaztok, akkor milyen ruhában repültök?

Figyelt kérdés
Mondjuk januárban.
2017. okt. 20. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a reptéren átöltözök nyári ruhába a felszállás előtt. Így kényelmesebb órákat utazni.
2017. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még nem utaztam így -sajnos:)- de engem úgyis elvinnének kocsival a reptérig, vagy ha nem akkor taxi. És akkor nem kell kabát meg csizma,elég egy sima cipő. És felvennék valami pólót vagy ujjatlant és valami kardigánt rá,amit le tudnék venni, ha melegem van. A hosszú farmer meg nem gond, nyáron is lehet viselni.:)
2017. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy jól bevált utazós Marks&Spencer tavaszi-nyári nadrágom, gumis derekú, laza, de nem túl vékony anyagból, ahhoz felveszek egy pólót és kardigánt, meg sportcipőt pamutzoknival. A repülőn általában 18-20 fok van, ahhoz pont megfelelő, odaérve meg beteszem a kézipoggyászomba a kardigánt. A kocsiban szoktam hagyni a kabátom, ha nagyon hideg van, akkor megszervezem, hogy rokon, barát, ismerős vigyen ki és jöjjön értem, a bejáratnál tudok ki-beszállni.
2017. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig január- februárban megyünk nyaralni. Ezt úgy oldjuk meg, hogy kocsival megyünk a reptérre, a kocsiban meleg van. A reptéren sincs hideg, ahogy a gépen sem (ott adnak pokrócot) Így egy farmer, póló, és egy pulcsi ami van rajtunk. Téli ruhát nem viszünk, mert foglalja a helyet.
2017. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez mennyire szamit, de multkor repultem ugy, hogy itthon a reggeli 7-8 fokos picit csipos idobol mentem a paras 31-32 fokba. En egy haromnegyedes chino nadragot vettem, felcipovel, felulre polo kardigan meg bordzseki es egy lazabb anyagu kendo. Odaerve igy csak ledobtam ami felesleges de sehol nem faztam vagy volt melegem. Minusz 10 fokbol max. azt csinalnam hogy ugyanez csak teli kabattal meg farmerrel. Az mindig bevalik.
2017. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kabátban megyek a reptérre, azt a repülőn úgyis leveszem, de ott is elég hűvös szokott lenni, úgyhogy elbírom a pulóvert.
2017. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!