Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki segitene nekem repuloje...

Valaki segitene nekem repulojegyet intezni?

Figyelt kérdés

Hello, Thaifoldre szeretnek utazni valamikor januar kozepe fele. Egyedul mennek, egyelore meg semmit nem inteztem el, egyedul annyit hogy beszeltem valakivel aki tud Patongon szallast. Azert szeretnek Patongba utazni, mert ugy tudom hogy ott van a legtobb buli. A problemam a kovetkezo, amiben szeretnek segitseget kerni. Miket kell elinteznem? Nyilvan elosszor egy repjegy es a szallas. Azon kivul mi az ami elengedhetetlen meg? Utasbiztositas pl. az?

Illetve mar paran mondtak, hogy a repulojegyet a legegyszurebben a Skyscanneren tudom megnezni, de en teljesen elvagyok kavarodva azon az oldalon. januar kozepe fele mennek Londonbol Phuketre. Melyik lenne a legolcsobb jegy, ahol maximum 16 ora az ut egy atszallassal?

Tudom nehez eset vagyok, remelem lesz aki tud segiteni, igazan nagyra ertekelnem, koszonom.



2017. okt. 27. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Írj egy utazási irodának, kérj árajánlatot és kérdezd meg mi minden kell az úthoz és ők mit tudnak intézni belőle.



Orvosi is lehet kell, mert bizonyos országokba be kell adni injekciót. Azt talán a háziorvos tudja leginkább.

2017. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz a vilag masik felere utazni, amikor meg ket datumot meg egy filtert sem tudsz beirni 2 kis dobozkaba? :D
2017. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mytravel ***** válasza:
A 2-esnek igaza van, kicsit pontosabban kellene leirnod, hogy mikor. A repjegyre x opciód van. Vannak akik közvetlen mennek Phuket-re vannak olyanok amik Bangkok-on keresztül. Akarsz Bangkokban is maradni vagy nem? Nézd meg az Arab légitársaságokat azok Dubai/Doha-n keresztül naponta tucatnyi utat kínálnak, de megnézheted akár Moszkva vagy Helsinki átszállással is. Biztosítást kötnék a helyedben, oltások nem nagyon kellenek. Jó utat!
2017. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A datum nelkul nehez keresni. Eloszor is szurd ki hogy kb mikor. Ha megvan akkor foglalj jegyet es ehhez intezz szallast igy figyeljed majd a repjegyek arat es menni fog. Nagyon egyszeru, de ugy hogy te se tudod mikor nem tudunk segiteni
2017. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly eléggé beleástam magam, bár végül nem utaztunk el. Bécsből mennek közvetlen járatok, ez a legjobb. Ráadásul este indul, napközben érkezik vissza, tehát busszal simán lehet jönni-menni, nem kell ott aludni.
2017. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne retur jegyet vegyél
2017. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!