Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a teendom, ha rossz idojara...

Kata46 kérdése:

Mi a teendom, ha rossz idojarasi viszonyok miatt toroltek a lefoglalt repulojaratomat? Ujra kell foglalni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem, felszallsz a torolt jaratra
2017. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó,díjazom a humorodat,de ez egyáltalán nem vicces,nem tudom mi a teendő,egyszerűen segítsèget szerettem volna,de remélem egyszer te is belekerülsz egy ilyen helyzetbe,hogy nem bírsz hazajutni...
2017. dec. 11. 02:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha a legitarsasaggal beszelnel, hogy mi a teendod...?
2017. dec. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentől függ, többek között a légitàrsasàgtól, a jegy típusàtól és a törlès okától is.


Alapesetben a légitàrsaság fel szokott ajánlani újrafoglalàst egy következő járatra, általában díjmentesen, ha az ő hibájukból történt a törlès. Itt a gond esetleg abból lehet, hogy az időjáràsi viszonyok miatt való törlés vis majornak szàmít legtöbbször. Fapadosok pedig sokszor szeretnek szórakozni az utasokkal, ott kicsit keményebben kell az asztalra ütni bizonyos esetekben.

Ezért mindenképp a légitársaságnál érdemes érdeklődni.


Mondjuk elvileg ha a légitársaságnál jegyet veszek, akkor arra kötök szerződést, hogy vigyen A-ból B-be. Tehát ha van másik járat, akkor azzal. Viszont hogy a légitársaságnak ez a felelőssége milyen esetekben mérséklődik vagy szűnik meg, ez egy kicsit bonyolultabb tészta.

2017. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt mar hogy toroltek, lekestem, stb. Tudott mit csinaltam?

Kontaktaltam a legitarsasaggal vagy helyben vagy telefonon, nem pedig a gyakorira irtam.

2017. dec. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,ennyi eszem nekem is van,csak az a baj,hogy ez kulfoldon tortent velem es sajna nem beszelek ezen a nyelven.A normalis valaszt adonak koszonom a korrekt tajekoztatast
2017. dec. 12. 00:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitalálom .. Angliában vagy :D Annyit csak eltudsz mondani angolul vagy németül ,hogy nem beszéled a nyelvet de segitségre lenne szükséged ... a másik .. ha a gyakorira tudtál írni ott a fordító is .. ;)
2017. dec. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!