Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Létezik módszer, amivel...

Létezik módszer, amivel biztosan elkerülhető a fül bedugulása a felszálláskor?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 09:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de az miért nem működik, hogy az ember bedugja a fülét?
2018. febr. 4. 21:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert ha figyelnél, már fentebb írtam: a füledet a szádon keresztül egyenlíted ki. Bármilyen füldugón átmegy a légnyomás. Ha pedig légmentes, akkor a szádban csökkenő nyomás feszíti. Sehogy se jó :-)
2018. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem brutálisan fájós a fülem, már ha kocsival megyünk egy meredekebb lejtőn, akkor is érzem a nyomáskülönbséget. Egyébként szerintem csak a leszállás a rossz, nemtudom, hogy ez törvényszerű-e, de én felfelé semmit nem érzek, lefele meg volt hogy felnőtt létemre majdnem sírtam, úgy fájt :D Szerintem a rágó alap, meg nekem az is segít ha orrot fújok, vagy csak befogom az orrom és úgy teszek mintha orrot fújnék. Viszont a legtutibb tipp, de ez az extrán fülfájósoknak ajánlott, hogy a stewardesseknek kell szólni, hogy fájni szokott a füled, és ilyenkor általában hoznak neked ilyen sima papírpoharat, amiben meleg vatta van, és emiatt nem alakul ki a nyomáskülönség a füledben, vagy valami egyéb ehhez hasonló okosságot. Eddigi tapasztalataim alapján easyjeten és wizzairen tudnak ebben segíteni, a ryanairen múltkor nem tudtak.
2018. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: egyébként nekem viszonylag működött az is,hogy a tenyeremet tettem rá jó szorosan a fülemre, de azért, mert annyira szoktam stresszelni leszálláskor, hogy teljesen leizzadok, és ugyanúgy gondolom az izzadt tenyerem miatt a meleg levegő segített, hogy ne alakuljon ki nyomáskülönbség.
2018. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!