Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nagyon kockázatos valahova...

Nagyon kockázatos valahova "csak oda" foglalni? Ti szoktatok?

Figyelt kérdés
Nyaralni mennénk X helyre és szeptemberben. Van is most csak oda jó áron jegy, viszont visszafelé még nincs, arra még inkább várnék. Rutinos repjegy foglalók, ti szoktátok így csinálni?

2018. márc. 25. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nem csináltam, de volt már, hogy megérte volna.

Nagy kockázat nincs benne, csak az ár.

2018. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hova. Az USA határán lehet, hogy emiatt páros lábbal rúgnak ki, mert fekete munkásnak hihetnek...

Nem valószínű, de megeshet.

2018. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem USA. Foglalnék már utazás előtt, csak lehet, hogy mondjuk 2 héttel később, mint ahogy megvettem az odafelé utat.
2018. márc. 25. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Távolságtól, helytől függ. Ha van olyan akternatíva, amivel nem bukok óriásit (pl haza tudok jönni lassabban, kenyelmetlenebbul átszállással vagy busszal, vonattal hasonló árfekvésben), akkor simán lehet várni.
2018. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én Wizz Air-nél ezt szoktam csinálni, eddig még mindig bejött :)
2018. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!