Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tapasztalt wizz air utazók...

Tapasztalt wizz air utazók segìtsetek légyszi! Miért nem birok ülőhelyet foglalni?

Figyelt kérdés
Mi ez a baromság a wizz-nél, hogy foglalom a jegyet, az ülőhely választásnàl egy csomó hely zöld, tehát elvileg mèg szabad, ki is birom jelölni, tovàbb is enged aztàn a fizetésnél nem fogadja el a kártyaszàmot, hanem kiìrja felkiàltò jellel, hogy ezen az àron màr nincsenek szabad ülőhelyek, kezdje ùjra a keresèst! Akkor mègis mièrt zöldek ès mièrt nem szürke mind?? És mièrt engedi, hogy bejelöljem, tovább menjek?? Járt már ìgy valaki?
2018. márc. 21. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen típusú jegyet vettél?

Basic, go, plus?

Mindegyiknél mások a feltételek.

Basicnél nem választhatsz ingyenesen helyet, és csak 2 nappal az indulás előtt tudod intézni a check-in-t.

2018. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Basic. Ki is ìrta, hogy mennyibe kerül az ülőhely. Úgy tůnt minden oké, aztàn a végén így jàrtam. Az a legszebb, hogy most azt se tudom, hogy melyik irànyba telt be, mert kètirànyùt vettem persze és csak ennyit ìrt ki a vègèn fizetésnèl, hogy nincs hely, de semmi pontos informáciò. Ja és persze, ha most ùjrapròbàlkozok màr is 1000ft-al dràgàbb :D de ezt tudtam, hogy ìgy lesz, csak most nem merek tovább pròbàlkozni.
2018. márc. 21. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nem az ülőhellyel függ össze, hanem maga a jegy lett drágább miközben foglaltál.
2018. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig mást nem tudsz tenni, mint újrapróbálkozni.

Akár az is lehet, hogy túl sok ideig csináltad, egy idő után újraindítja a folyamatot.

Vagy ahogy írták, lehet, hogy elfogyott az az árú hely.

2018. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másodszorra sikerüült!! :) De azt ìrta, hogy már csak 1 hely van ezen az àron. Rànk vàrt :D Lehet, tènyleg sokàig hùztam az időt. Köszi a vàlaszokat!
2018. márc. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!