Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most utazok először Wizz...

Most utazok először Wizz airrel. Epilátort, hajtermékeket, mint sampon, pakolás, kontaktlencse ápolószert hova rakjak? Ezeket átnézik?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kínos helyzetet, hogy nézegessék az epilátorom és a samponom. Hosszabb időre utazom Olaszországba, ezért ezek szükségesek :D

2018. ápr. 7. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Hűha, egy sampon az aztán roppant kínos dolog ám. És ugye egy reptéren, ahol ezernyi ember fordul meg, sosem láttak ám még epilátort...


Folyadékokból, zselékből maximum 10x100 ml lehet a kézipoggyàszodban, míg a feladott poggyászra nincs ilyen korlátozás. Az epilátor senkit sem érdekel, de jó ha tudod, hogy a biztonsági átvilágításnál a kezelő látni fogja a monitoron a berendezés kontúrjait. De ez a te tulajdon testedre is igaz a testszkenner használata esetén. Ez van, a biztonsagod erdekében bizony el kell viselned az intim szférád bizonyos szintű sérülését. Vagy mehetsz busszal mindenféle vendégmunkás arcok lábával a nyakadban.

2018. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Hiszek abban, hogy egy modern nő évekig elvan epilátor nélkül, és abban is, hogy a namíbiai sivatagon kívül mindenütt kapni sampont.

A többit megtalálod a wizzair oldalán.

2018. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Vibrátort ott is kapsz
2018. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
miért lett törölve a válaszom??? az elemet igen is célszerű kivenni, mert rengeteg ilyen téves riasztás történik a reptereken, apám ilyen helyen dolgozott ez volt a dolguk...
2018. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, én nem tudom milyen válaszod lett törölve. Én nem láttam mit írtál
2018. ápr. 10. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az érdekes
2018. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!