Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha voltam Izraelben januárban...

Djsmash kérdése:

Ha voltam Izraelben januárban és most májusban Dubaiba a megyek, akkor kell új útlevelet csináltatok?

Figyelt kérdés
Izrael nem pecsételt bele semmit csak egy matricát rakott az útlevél külsejére de azt le szedtem. Az hogy ott voltam az utlevelszam alapján jegyzik vagy központilag? Azaz ha újat csinálok akkor benne van a rendszerben hogy én hol jártam?

2018. ápr. 7. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy Izraelbe ki és mikor lépett be, milyen dokumentummal, azt Izrael Állam hatóságai tartják nyilván, amit ertelemszerűen nem osztanak meg egy olyan, ellenséges országgal, mint az Egyesült Arab Emirátusok. Tehát ha nincs az útleveleden látható nyoma annak,hogy te jártál Izraelben, akkor nincs mitől tartanod. Persze, hacsak nincs rád állítva valami miatt az Emirátusok titkosszolgálata, de ezt neked kell tudnod - egyszerű turistaként nincs mitől tartanod.
2018. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell új útlevél, akkor sem kellene ha pecsételtek volna.
2018. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Én kb egy év különbséggel voltam a két országban ugyanazzal az útlevéllel, nem volt semmi probléma Dubaiban ebből.
2018. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok - köszönöm a kiegészítést a többi valaszolonak, ezek szerint az Emirátusokban nem ugranak annyira az izraeli pecsétre.
2018. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Manapság már nem, régebben azért nem így volt.
2018. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Így nincs nyoma, az UAE nem látja.


Viszont ha lenne benne izraeli pecsét, gyakorlat ide vagy oda, mindenképpen csináltatni kellene újat.

Képzeld el, mi lenne, ha emiatt megtagadnák a belépést!

Megtehetik törvényesen, ugyanis a jogszabályaik így rendelkeznek, amik pedig érthetőek is a palesztinok iránti szolidaritás miatt.

Persze ha nem lenne érthető, akkor is a törvény az törvény.

2018. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!