Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet útlevél jélkül repülni...

Lehet útlevél jélkül repülni és telefonozni a gépen?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm
2018. ápr. 27. 22:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%
Gondoljuk, hogy így volt :D.
2018. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem nagyon érdekel, hogy mit gondolsz
2018. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%

Nem csak EU-n belül lehet személyivel.

Grúziába is elég a személyi pl holott nem EU-s.

2018. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
12 éve élek az USA-van. Jól beszélek angolul. De itt már rég nem kell a telefonokat kikapcsolni. Vagy elhiszed, vagy nem. De miért is magyarázkodok?
2018. ápr. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%

#12 Nem kellene hazudozni csak hogy az igazad védd!


Biztos csak tévedésből mondják a United friss biztonsági tájékoztatójában 3:20-nál, hogy repülőgép üzemmódba kell kapcsolni a telefonokat.


https://www.youtube.com/watch?v=cuR-l2qCxBc


Illetve biztos csak tévedésből van benne a Szövetségi Légügyi Hatóság (FAA) tájékoztatójában is, aminél hivatalosabb forrást aligha lehet elképzelni.


[link]


Szóval erről ennyit okoska!

2018. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%

15!


Nem kellene hazudozással vádolni csak azért, mert tudom, hogy mi történt velem. Konkrétan az hangzott el, amit leírtam. Ezek szerint van olyan légitársaság vagy útvonal, ahol ki kell kapcsolni, nekem, az utastarsaimnak akkor azon az úton nem kellett. Ennyi, befejeztem a veled való -beszélgetést.

2018. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a 15-ös az 14-esnek írta ezt, de igazából mindegy is, de azt én is kizártnak tartom, hogy lenne olyan légitársaság, ahol nem kell használni a repülőgép üzemmódot, ugyanis a hálózatot folyamatosan kereső telefonok interferálnak a fedélzeti rádióval, ez tény.


Az lehet, hogy valaki nem figyel a biztonsági tájékoztató alatt, de ettől még valóban nem kellene mereven tényként beállítani valótlan dolgokat. Sok száz repülőút van mögöttem, de olyan még nem történt, hogy ne hívták volna fel az utasok figyelmét a telefon kikapcsolására vagy repülőgép üzemmódba kapcsolására.

2018. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%

Aki szerint Gruziaba lehet szemelyivel utazni, annak ajanlom ezt a linket...

[link]

Elso mondat: Az UTLEVELNEK minimum 6 honapig ervenyesnek kell lennie...

2018. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
61%

#18 Én meg ajánlom figyelmedbe a hivatalos tájékoztatást:


[link]

2018. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Igenis lehet :)

Idén 2x voltam vele, és a gépre felszálló magyarok 90%-a is azzal jött..

Világosan le van írva bárhol a neten is pl a konzuli szolgálat oldala, hogy lehet..

2018. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!