Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A buszon miért nem tudok...

A buszon miért nem tudok olvasni, vagy telefonozni? Ha ezeket csinálom, akkor szédülni kezdek.

Figyelt kérdés
Mi az oka, ill. mit lehetne tenni ellene?
2017. nov. 20. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cikk mindenre választ ad:

[link]

Sajnos én sem tudok sem olvasni sem telefont nézegetni mert iszonyatos hányingerem lesz. Nekem olyankor a legjobb ha nézelődök kifelé az ablakon.

2017. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam az szokott lenni hogy buszon vagyok és telefonozni akarnék előveszem stb és ekkor hányingerem lesz úgy hogy nem szoktam telefonozni ezért ,még én se tudom mér van ez de egyszer majd csak rájövök :)
2017. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiskoromtól ez van, állítólag a középfülből ered a probléma. Az vált be, hogy nem olvasok egyáltalán buszon, autóban, mert hányok, úgyhogy inkább vonattal megyek, ha lehet. Cocculine nevű gyógyszer volt erre, ami használt, nem tudom forgalmazzák-e még.
2017. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert rázkódik mint az állat és idegesítő
2017. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!