Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Működhet fülfájás ellen repülőn?

Működhet fülfájás ellen repülőn?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy vannak spéci kerámiás füldugók repüléshez, de azt Magyarországon nem lehet kapni. Láttam úszáshoz valót a Decathlonban, az vajon jó lehet helyette?

[link]


2018. jún. 22. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát erről még ott az oldalon sem jók a vélemények. Amúgy fájdalomcsillapító, orrspray, rágózás triót próbáltad már? Nekem azzal egész tűrhető.
2018. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most eleve fáj a fülem, ezért is necces.

Rágo segìt, de ilyenkor elvileg kevèsbé hat, orrcseppet viszek.

2018. jún. 22. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg megkérdezhetnéd a rendkívül speciális egészségügyi témádban a körzeti orvosodat.

MOndanám a nevét is, de nem jut eszembe.

2018. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Adott fülcseppet, javul.
2018. jún. 22. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben leginkább a fájdalomcsillapítóban bízhatsz.
2018. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van egy orrlufi nevű cucc. Én nem kaptam mondjuk sehol, de állítólag nagyon jó. Megfazva repültunk májusban a kisfiammal. Rosszabbra számítottam, neki leszallaskor fájt, de nem sírt. Csak mondta h fáj. 4eves. Próbáld meg ki kezelni magad az indulásig.
2018. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem kezelni. Az a baj, hogy a fulemen kívül jól vagyok, így nehéz kezelni.
2018. jún. 22. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
már csak azt mondhatnád meg, mi a fenét keresel itt?
2018. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!