Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha már megvettem egy repülőjeg...

Ha már megvettem egy repülőjegyet a wizzairnél és semmi esetre sem tudok elmenni az adott úticélra, lehetséges, hogy büntetést kell fizetnem, amiért nem jelentem meg a repülőtéren?

Figyelt kérdés

[link]

Létezik itt egy olyan, hogy elmulasztott utazás díja 70 euroért. Elképzelhető, hogy nekem kéne azért fizetni, ha nem használom ki a jegyeket?



2018. júl. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem, az másra vonatkozik.
2018. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Azonban találtam itt olyat is, hogy ha még 2 héten kívül vagyunk akkor 20000 ft a törlési díj, ami sokszorosa a replőjegy árának a mi esetünkben. Ez azt jelenti, hogy mégis pénzbe kerülni a repjegy törlése?

2018. júl. 4. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell fizetned, nem csinálsz becsekkolást és nem jelensz meg. Senkit nem érdekel, mindennapos dolog.
2018. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Norman Bates ***** válasza:
36%
Senki nem fog megbuntetni, nem csekkolsz be es kesz.
2018. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Ti most tapasztalatból beszéltek, vagy csak okoskodtok? Én tavaly egyszer nem vettem igénybe egy lefoglalt jegyet, utána egy követeléskezelőtől kaptam egy ajánlott levelet, kellett fizetnem valami 25 ezret.
2018. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
#5 Te vagy kevered a szezont a fazonnal, vagy egyszerűen kamuzol.
2018. júl. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod hányszor nem használtam fel jegyet? 😂😂 De eddig eszembe se jutott hogy pénzbe kerülne, ez színtiszta hülyeség.
2018. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hozzáteszem hogy a törlési díj úgy van, hogy 20ezerbe kerül a törlés, de a befizetett összeget visszakapod. Szóval ha 10ezerét vettél jegyet akkor nem érdemes megvenni, de ha pl 100000 ért akkor mindenképp érdemes, mert legalább 80ezret viszakapsz.
2018. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!