Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kell vizum? Nem kell vizum?

Kell vizum? Nem kell vizum?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Magyar allampolgarkent, Olaszorszagban elek. Van egy nagyon jo baratnom, aki viszont marokkoi allampolgar. Azt terveztuk, hogy ellatogatnank iden Budapestre, megmutatnam neki a varost, ilyesmik. :)


Mivel o marokkoi allampolgar, (repulovel utaznank), szukseges vizumot kerni a szamara? Vagy milyen dokumentumok szuksegesek? Azt tudom, hogy magyar allampolgarnak nem szukseges vizum 90 napon beluli tartozkodasra a Marokkoi Kiralysagban, de ez forditva is igaz? Nagyjabol 1-1,5 hetet lennenk otthon, nagy reszben a szuleimnel (Cegled), illetve Budapesten "turistaskodnank".


Azert fordulok hozzatok, mert a romai magyar nagykovetseget multhet csutortok ota nem tudom elerni telefonon... Koszonom szepen!



2018. júl. 31. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, es meg annyit, hogy: ha szukseges szamara vizum, azt a romai magyar konzulnal is lehet igenyelni, vagy...?
2018. júl. 31. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell vízum, amely kiállítása díjmentesen történik.
2018. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Marokkói Magyar Nagykövetség, vagy a helyi konzuliszolgalat.kormany.hu -n tudsz érdeklődni.
2018. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott van Olaszországban? Akkor gondolom van már schengeni vízuma.
2018. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es: minden evben tartozkodasi engedelyt kap, amely munkaszerzodeshez, meg ilyesmihez kotott. Mivel meg mindig nem tudom elerni a kovetseget, jovoheten meglatogatom oket pontos informaciokert. Koszonom a segitseget nektek!
2018. aug. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!