Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair poggyász +1 cm?

Ryanair poggyász +1 cm?

Figyelt kérdés

Ezen a szetten gondolkozom: [link]

A három közül a legkisebb 35x56x20 centis, a megengedett 40x55x20. Megbüntetnek azért az egy cm-ért? Ill. számít a kereke, a füle, stb.? Bocsánat, de még nem repültem soha, és nem akarok büntetést fizetni. Köszönöm a válaszokat! :)



2018. aug. 10. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem, nem és nem.
2018. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikor esik le az emmbereknek, higy a hatar azt jelenti, annyi es nem több. Ha szerencséd lesz nem nézik, ha nem lesz szerencséd fizethetsz nem keveset
2018. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Leesett, épp azért tettem fel a kérdést, mert nem akarok konfliktusba kerülni a társasággal, de sajnos kevés olyan bőröndöt láttam, ami megfelel ezeknek a paramétereknek. Mellesleg meg most láttam egy másik kérdésnél, hogy egy reptéri dolgozó szerint 1 cm senkit nem érdekel, főleg magasságnál.

2018. aug. 10. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Hát volt hogy pont előttem rakta bele a csávó a bőröndöt a keretbe fél centit lógott ki és mondták hogy ez így nem oké fizetni kell. Elkezdett hepciáskodni hogy csak fél centi, aztán jöttek a biztonságiak és kihajították szó szerint. Persze lehet hogy te éppen megúszod, de ha nagyobb akkor büntethetnek.

2018. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha kiszúrnak, akkor fizethetsz pluszba. És van ilyen. Még a beszállásnál is van szúrópróbaszerű ellenőrzés. Láttam már jó pár emberként fizetni.

Nem érdemes kockáztatni.

Vegyél akkorát, ami megfelel a megadott méreteknek.

2018. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
A Ryan mostanaban meg a kifizetett poggyaszt se viszi el, nemhogy az 'ingyenes' kezit. Annyira a hataron vannak az uzemanyaggal, hogy minden grammot lemernek. Ha tehetnek, hashajtot adnanak minden utasnak 1 oraval utazas elott hogy meg a repteren sz*rja ki magat, azt se kelljen felvinni.
2018. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huh, értem. Akkor tovább keresgélek. Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 11. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, megbüntethetnek. Normális légitársaságok általában nem szőröznek 1 centin, de a fapadosok (így a Ryanair is) annál gyakrabban. Egy keretbe kell betenned, és ha nem fér bele, így jártál.
2018. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!