Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha azt akarom hogy ne üljön...

Ha azt akarom hogy ne üljön mellénk senki és megveszem a jegyet a harmadik székre is, akkor biztos nem ül oda senki?

Figyelt kérdés

Ha fapadoson (pl. Wizz) három jegyet vennék, helyválasztással, akkor biztosíthatom, hogy ne üljön mellém senki? (Nem akarom, hogy például túlfoglalás miatt mégis odaüljön valaki.)

Ha így esetleg nem, akkor hogyan oldhatom ezt meg?


2018. okt. 22. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
1 extra ülést meg tudsz venni magad mellett. Mind a kettőt nem.
2018. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Túlfoglalás mindig van és akkor biztos lehetsz benne hogy nem fognak senkit kidobni ha melletted ott van két üres ülés.
2018. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Há ha ketten mentek, s a harmadimat szeretnéd, akkor arra lehet van esély. Bar nem tudom, hol hogy megy. Egyes légitársaságoknál pl. így szoktak esküvői ruhát szállítani, s akkor az utas neve helyett vmi meghatározott szót fognak beírni.
2018. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Simán megveheted. Bár ha megengedsz egy személyes megjegyzést, túl nagyra nőtt a gyerekkori egód és ez valószínűleg súlyosan deformálta a teljes személyiségedet. A tisztességes emberek inkább azt kérdeznék, ugyan ki az a szegény ember, akinek odaadhatnám ezt a pénzt. Te meg azt kérdezed, mit tegyek azért, hogy a buta és elkényeztetett személyiséged még nagyobbra hízzon.
2018. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó! Nem adakozni akar, hanem kényelmesen utazni.

Amúgy ha telik rá, akkor miért mész normál gépen az első osztályon, nem pedig egy ócsó prolijárattal?

2018. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Akkor miért nem mész rendes járattal, ott azért tényleg egy aprócskák nagyobbak a helyek, és ott van még elsö osztály is, na ott már igazán nagyobb a hely.
2018. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyrészt ahova mennénk, oda nem megy rendes gép, csak a wizz. Másrészt ha megveszek egy plusz helyet, az kb. tízezer forint, ha meg mennénk átszállással más társasággal az többszázezer plusz, első osztályon meg már majdnem milliós összeg. Nagyon nem egy árkategória. Az időről nem is beszélve.

Ingyenélő potyalesőknek meg akarok adakozni, dolgozzon meg ő is a pénzéért.

2018. okt. 22. 20:14
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Hat en nem reszkiroznam meg. Multkor is a sztyuvik ultetgettek at par embert, az indokat nem tudom, azt nem hallottam.
2018. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A sajàt nevedre nem fogsz tudni 3 jegyet vàltani, ugyanis nem engedi a rendszer. Mert az egy dolog, hogy beírod a foglaló nevét aki veszi a jegyet, de emellett meg lell adni azokat a neveket is, aki a széken ül. Ha a két név ugyanaz, hibàt fog kiadni, hacsak nem extra szolgàltatàsként veszed a dupla ülést, de nem minden fapados kínàlja fel ezt a szolgàltatàst (a wizz-nél mem tudom, hogy van-e, én eddig inkàbb hagyomànyos, long haul jàratoknàl làttam).

Megadhatsz kamu nevet, vagy valamelyik csalàdtagodét, sőt be is csekkolhatod, de ha a beszàllókapunàl nem jelenik meg, akkor no-show utas lesz, azaz a foglalàsàt törlik, ès ha tele a gép akkor simàn beraknak valakit a helyère.

2018. okt. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

“I called Wizzair. Normally they charge you something like 1 euro/minute to talk to them, but I booked my actual seat first, and then called the existing reservations line (free to call) with my first booking.


They said you can book an extra seat, you put "EXST" in the first name field and your last name in last name field. Then you have to call them back at the existing reservations line for them to okay it in the system.


Since I had to put EXST in the first name field, I couldn't book it under my own name, and that meant that I couldn't get the discount for discount club. All told, it cost me about $65 for "poor man's business class" which in this case is an exit row window seat with the middle seat empty.”

2018. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!