Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha azt akarom hogy ne üljön...

Ha azt akarom hogy ne üljön mellénk senki és megveszem a jegyet a harmadik székre is, akkor biztos nem ül oda senki?

Figyelt kérdés

Ha fapadoson (pl. Wizz) három jegyet vennék, helyválasztással, akkor biztosíthatom, hogy ne üljön mellém senki? (Nem akarom, hogy például túlfoglalás miatt mégis odaüljön valaki.)

Ha így esetleg nem, akkor hogyan oldhatom ezt meg?


2018. okt. 22. 14:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
ma 10:05 nagyon ugyes vagy, de ez egy magyar oldal, miert kellett angolul irni?
2018. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4%
...hogy megmuticcsa, hogy ő egy művvelt orosz.
2018. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Az idézőjel csak nekem tűnt fel? Az adott válaszoló volt olyan jó fej, hogy rákeresett a google-ben, hogy van-e arra lehetőség, hogy extra jegyet vegyen valaki magának és lefoglalja a mellette levő széket is. Ez egy válasz volt, amit az adott kérdésre kiadott a rendszer. Informatívnak informatív. Azért köpköditek, mert ezek után nem állt neki lefordítani?
2018. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Bocsanat, a link lemaradt, de orulok, hogy az ertelmesebbeknek igy is leesett, hogy masoltam :) remeljuk a kerdezo tud angolul.
2018. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
...mondjuk ugyanezen weboldal infója alapján írtam az egyes választ, ami ugyanígy le lett pontozva...
2018. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ketten utazunk és egy ülést szeretnék még, mivel három van egy sorban. Azt hittem elég egyértelmű, hiszen többes számban fogalmaztam.

A konstruktív válaszokat köszönöm, a rosszindulatúaknak meg kívánom, hogy üljön majd melléjük legközelebb egy olyan ember, akinek a fenékszélessége másfélszer akkora, mint a repülőgép széke.

2018. okt. 25. 11:04
 17/17 anonim ***** válasza:
49%

Ne legyél már ennyire pitiáner, hogy csak egy + ülést veszel.

Vedd meg a repülőt.

:)

2018. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!