Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményetek a LOT...

Mi a véleményetek a LOT légitársaságról?

Figyelt kérdés
Tavasszal utazunk New Yorkba a LOT-tal, méghozzá egy közvetlen járattal, és szerintetek ez a légitársaság mennyire megbízható és ti már utaztatok velük,ha igen mi a véleményetek róla?

2018. nov. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Egy átlagos légitársaság. Sajnos nem mindig Dreamliner jut erre a járatra, szóval nem mindig olyan kényelmes, de azért nem rossz.
2018. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Nincs nagy különbség légitársaságok között. Én utaztam KLM-mel meg Emirates-szel is, elvileg mindkettő a legjobbak közé tartozik, de semmivel se volt jobb se a gép (nagyobb hely, nagyobb képernyő, stb.), se a kiszolgálás, mint egy átlagos társaságnál.

Ami fontos, a LOT egy európai légitársaság, jó gépparkkal, biztonságos. Az, hogy a csomagod elvész-e vagy kipakolják-e ferihegyen, az nem rajtuk múlik (bár vannak olyan légitársaság, ami erre is külön emberekkel figyel).

2018. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Én egyszer utaztam velük kb 20 éve. Sok szép dologra emlékszem Varsóról, ahova épp vittek, de arra, hogy milyen volt a repülőgépjükben ülni, már egyáltalán nem tudok visszaemlékezni.


Igaz, én másképp mérek. Számomra nem az fontos, milyen légitásrsagággal mentem, mit adtak, és megbízhatónak tartják-e másfajta nyomorékok, hanem az, hogy ott - az utam során - mit találtam.

Majd talán megérted.

2018. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Los Angelesbol utaztam Varson keresztul Budapestre a LOT-tal iden Majusban.


Az ocean feletti utvonalon Dreamliner gep volt, ami tenyleg egy alom. Az ulesek nagyon kenyelmesek. A kaja finom volt.


Viszont a Varso-Bp utvonalon propelleres gepeket hasznalnak (ismerek olyat aki irtozik az ilyentol) es kestunk sokat. OK, hogy a nemzetkozi jarat bevarta a pesti keseset, de ezt sokan nem tudtak es volt nagy riadalom az utasok kozott.


Nagyon sok europai/amerikai legitarsasaggal utaztam. A LOT a Dreamlinert kiveve semmiben nem kulonbozik a tobbitol. A szembeotlo kulonbseg amivel eddig talalkoztam legitarsasagok kozott, az az, hogy a Deltanal szinte minden legikisero oregebb, a Swiss pedig tele volt fiatalokkal (legalabbis eddig akarhanyszor utaztam veluk) de bocs, ez mar nem a kerdesedre valaszol...

2018. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!