Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Készétel konzervet fölengednek...

Készétel konzervet fölengednek a repülőre?

Figyelt kérdés
Teneriffére akarunk menni a wizzair járatával és arra gondóltunk hogy olcsón megússzuk a kaját illetve spóróljunk egy kicsit vinnénk készétel konzervot a nyaralásra. Minden napra 3-at és így olcsón kijön a kaja. Plusz csomagolt kenyér meg 2 májaskonzerv naponta. Csak hát 400g 1db nagy konzerv. Az egy hétre kb 10 kiló lenne. Kell valamit a poggyászsújra ráfizetni a wizzarnél vagy felengedik a repülőre?

2019. jan. 17. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Kerlek mondd, hogy csak trollkodsz.
2019. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért trollkodnék? Az irigység beszél belőled? Miért kell leszóni aki nem misell csillagos étterembe zabál?
2019. jan. 17. 20:52
 3/22 D. Brasco ***** válasza:
88%
A csalamádét meg a száraz kolbászt otthon ne hagyd!Meg a helyedben egy zsugor teszkós ásványvizet is raknék a csomagba az a biztos!!
2019. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Vicces, de a kérdés komoly. Felengedik a gépre és kell e pótdíjat fizetni?
2019. jan. 17. 21:27
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Én is azt hittem, hogy poénkodsz. Ha meg akkor nem értelek. Miért nem spóroltok pénzt, hogy ne garaskodjatok a nyaralás alatt, és ne tudjatok étterembe menni enni.

Én sem vagyok gazdag ember, de vagy összegyűjtök annyi pénzt, hogy élvezzem a nyaralást, vagy nem Tenerifére megyek ha kajára már nem futja. Nem olyan drágák az éttermek, és vannak utcai kajáldák is ahol finom kaják vannak

2019. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
De hogy válaszoljak a kérdésedre. Feladott poggyászba ha nem léped túl a bőrönd súlyhatárát akkor mehet nyugodtan.
2019. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Eredeti kérdésre válaszolva: Feladott csomagba mehet. Ha nem léped túl a súlykorlátot, akkor nem kell ráfizetni.


Egyetek csak minden másnap és akkor elég 5kg csomag. :D

De ez tényleg nagy baromság, hogy nyaraláskor konzervezés.


Megsúgom, hogy Tenerifén olcsóbbak az árak, mint Magyarországon. Spórolj otthon addig, mig nem utaztok. És a "nyaralást" pedig élvezzétek.

2019. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
81%

Igen lehet, de nézd meg a poggyász árakat, mostanában sokat drágultak a fapados járatokon. Számold ki, hogy mennyit nyernél rajta.


Függetlenül ettől szerintem jobban járnátok valami olyan hellyel ahol van kókusz. Így nem kellene konzerveket venni. Nap közben kókusz lenne a menü vacsorára meg lehetne halat fogni vagy elkapni egy majmot.


Soha nem fogom az ilyen embereket megérteni csak azért Teneriffére menni, hogy lássák a Facebookon közben meg a babkonzervből törölgetni kenyérrel...

2019. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Kamukérdéseknél alapszabály,hogy a kevesebb több. Ha csak simán a konzervre kérdeztél volna rá, lehetett volna teljesen oké prolizós thread ebből, de a csomagolt kenyérrel mindenképp elvéreztél :(
2019. jan. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Mindenki máshogy szeret nyaralni. Miért ne akarhatna Tenerifén nyaralni olyan ember is, akinek nem központi kérdés az életében a kajálás? Ha csak az a lényeg, hogy ne legyen éhes, akkor pont jók lehetnek a konzervek, minek költsön pénzt rendszeresen éttermi kajára? Nekem se az az élvezetes egy nyaralásban, hogy beülök valahova enni. Sőt, igaziból sajnálom is rá az időt, sokszor szívesebben betolok valami szendvicset városnézés közben, ahelyett, hogy órákat üljek éttermekben tíz nap alatt. És csak azért, mert Tenerifén szeretne valaki nyaralni, miért lenne kötelező szórnia a pénzt? Az hasznos információ, hogy figyeljen oda a csomaggal kapcsolatos plusz költségekre, mert esetleg amit megnyer a réven, azt elveszti a vámon, meg hogy ott alacsonyabbak az árak, mint itt, de leszólni nem kéne.
2019. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!