Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy férfi légiutas kísérő...

Egy férfi légiutas kísérő muszáj nagyon jóképű legyen?

Figyelt kérdés

Ugyebár a stewardessek mind szép, csinos lányok 99%-ban, akkor a férfi stewardok is mindenképpen nagyon-nagyon jóképű, izmos srácok?

Csúnya nem vagyok persze, de olyan külsőm nincs, hogy minden nő szemez velem és megfordul utánam az utcán.



2019. márc. 3. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor te nem sokat repultel, mert a tobbseg ronda mint a bun raadasul oreg is pl most voltam Lufthansaval Mexikoba mind oreg es ronda volt.
2019. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A nők sem mind különlegesen szépek, csak megtéveszt az egyenruhájuk és az esetleges kedvességük. A férfiaknál sem elvárás, hogy különlegesen jóképűek legyenek.
2019. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem repültem még sokszor, de akkor is nők voltak mindig, akik szépek is voltak ráadásképp.
2019. márc. 3. 19:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Ryanair, Wizzair, Vuelingen, egyszóval lowcost általában(!) fiatal, csinos lányok es fiúk a légiutas kísérők. Nem lowcostnál és tengerentúli járaton pedig inkább idősebb férfiak/nők voltak az utaskísérők.
2019. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az azóta már megszűnt Malévnál a 40-es korosztály dominált nőben. Bár nyilván nem ettől ment csődbe. :DDD
2019. márc. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem repültem még sokszor, de akkor is nők voltak mindig, akik szépek is voltak ráadásképp."


Nagyon kanos lehettél, ha mindegyiket szépnek láttad.

(Vagy nagyon féltél odafönt.)

2019. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sokszor utaztam repülővel, de én soha nem dobtam hátast a férfiaktól, különösen szép nővel sem találkoztam még, de mind nagyon igényes és ápolt, ez alapkövetelmény is.
2019. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Azért tűnnek mind szépnek, mert egységesek, elegáns egyenruhában vannak + magassarkúban és mivel mind vékonyak, ez pluszban ki is emeli az alakjukat (ez nem a külső miatt követelmény, hanem azért, hogy elférjenek a szűk helyeken + bírják fizikailag a munkát). A sminkre és a hajra is szabályok vannak, pont ezért. Ha hazafele menet civil ruhában látnád őket, nem feltétlenül tűnnének mind olyan szépnek.


Amúgy az elvárás az ápoltság, nem a tökéletes vonások.:)

2019. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Értem. Bár az imént azt olvastam itt, hogy az egyik járaton a légiutas kísérő srác elég durván pattanásos volt. Az pedig nem mondható nagyon ápoltnak. Azt hittem a borotvált arc is elvárás, de sok igencsak borostásakat is láttam, hogy jobban utána néztem.

Mikor én repültem akkor még kicsi voltam, talán azért maradt meg bennem, hogy szépek voltak a stewardessek, az arcukra már nem emlékszem.

2019. márc. 4. 18:08
 10/18 anonim ***** válasza:
A fizikai kinézet irtó hátul van a listán, és általában csak annyi van előírva, hogy nem lehet látható tetoválás rajtad, különböző piercingeket, hatalmas fülcimpa dugókat és más ilyeneket gyakran tiltanak. Még annyi, hogy nem csak azért kell, hogy ne legyél zsírdisznó méretű, hogy elférj az ülések között, hanem mert a lecsapható ülésen el kell férjél, a speciáls övet be kell tudni csatolni, erre nem jár toldó... Nyelvtudás irtó fontos, csak két nyelvet tudó jelentkezővel teli a padlás (kb. százszoros a túljelentkezés). Mivel a munkád alapvetően az lesz, hogy stresszes és frusztrált emberek problémáid megold egy olyan helyzetben, amikor az eszközeid erre elképesztően limitáltak, az emberek való bánásmód is nagyon előkelő helyen van a listán.
2019. márc. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!