Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél mi az a 20kg...

Ryanairnél mi az a 20kg feladható poggyász?

Figyelt kérdés

Nyáron Madridba repülök Ryanairrel. Plus jegyet vettem, azaz papíron 1 x Elsőbbség és 2 kézipoggyász, 1 x 20kg poggyászt vihetek magammal.

A két kézipoggyász egy kis táska és egy kis méretű bőrönd, amit felvihetek magammal? Ezek méreteit értem.

De...

Mi az a 20kg feladható poggyász? Milyenek lehetnek a méretei? Ha le kell adnom, azt hol kell?



2019. márc. 9. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A feladható poggyász az, amit nem lehet felvinni az utastérbe, csomagként szállítja a légitársaság. "Biztonsági és egészségügyi okok miatt a Ryanair fuvarozásra nem fogad el az összesített méretét tekintve 81 cm (magasság), 119 cm (szélesség) és 119 cm (mélység) nagyságot meghaladó egyéni tételt" - tehát ez lehet a maximum mérete a feladott poggyásznak, amit a repülőtér érkezési szintjén a Ryanair pultnál kell majd leadni.
2019. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel.van elsőbbségi beszólásod amit megvettél az utas térbe 10kg max limit bőrönd ami 55x40x20 cm lehet plusz ami alapból ingyenes egy darab női táska laptop táska aminek a mérete 40x20x25 cm ez a normál amiért nem kell fizetni neked ez van ha vettél 20 kg bőröndöt azt majd ha elmész a reptérre az utazás napján 2 órával az indulás előtt érj ki és a monitort nézd ki lesz írva a járat számod ahoz a pulthoz kell menni személyes okmány legyen ki készítve és ha meg mutattad jegyed irat fel rakják a szalagra és te már csak a cél állomáson kapod meg. Fontos vegyél ki minden olyan ertekedet amit nem szeretnél ha ki ramolnanak sok a lopás állítólag folleg a pesti híres én meg hozza teszem nem tapasztaltam de sose tudni ja meg az irataid .
2019. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!