Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hét közepén elutazom és...

Hét közepén elutazom és félek, hogy kivágják a bőröndjeimet oda- vagy visszafelé - mivel védhetem ki?

Figyelt kérdés
Javaslatok?
2019. márc. 11. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasznalj kemeny fedelu borondot, bar ismerosnek azt is feltortek...
2019. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmivel. Ne rakj bele olyat ami törik
2019. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kivédeni nehéz, sokkal egyszerűbb, ha nem viszel olyat a feladott poggyászban, ami másnak is értékes lehet. Csak a ruháid miatt nem fogják feltörni.
2019. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne zárd be így nem kell kivágni, hogy kivegyék belőle a szajrét.
2019. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt javasolták, hogy fóliázzam körbe. Nem tudom, hogy ér e bármit is.
2019. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én átszállással mentem USA-ba. A reptéren befóliáztaztam a bőröndöt, nem lett semmi baja és nem nyitották ki.

Az árak:

Alap (biztosítási fedezet nélkül) 2500 HUF

Classic (310.000 HUF/1000 EUR biztosítási fedezettel) 3000 HUF

Ultra (780.000 HUF/2500 EUR biztosítási fedezettel) 3500 HUF

2019. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Egyfelől fölösleges a majré. A reptéri rongálás nagyon ritka, a közönséges lopás a jellemző, de az se sok. Azt kell tudni, hogy a tolvaj is időt akar spórolni (csökkenteni a lebukás veszélyét). Ezért a legkönnyebben nyithatóval kezdi, bonyolult módszert nem alkalmaz. A fóliás bőröndhöz csak erős rongálással fér hozzá, nem éri meg. De egy jól zárt kemény bőröndöt se érdemes nyitni bizonytalanra. Nagy szajrék mindig balekoktól származnak.

Inkább csinálj gondos listát árakkal, hogy baj esetén legyen mit érvényesítened.

2019. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi legutóbb a nagy izgalomban elfelejtettük bezárni a bőröndöt, semmi baj nem lett. Értékes dolgokat a kézitáskába kell tenni.
2019. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Befoliaztatom.
2019. márc. 11. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

A fóliáztatás a legnagyobb baromság.

De te úgy látszik, pont az idiótákra hallgatsz.

A profi utazók épp az imént mesélték el neked, hogy NEM VÁGJÁK KI, csak kinyitják ügyesen. Ne TEGYÉL BELE ÉRTÉKET és az ilyen esetek egyébként nagyon ritkák.

Erre te adod a hülyét továbbra is. ís.

SOk sikert hozzá és jó utat.

2019. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!