Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülés, tériszony?

Zimike kérdése:

Repülés, tériszony?

Figyelt kérdés
Alapvetően tériszonyom van, de sosem repültem. Nyáron Párizsba mennénk nyaralni, de kocsival hosszú lenne az út. Repülőn gondolkodunk, de nem tudom, hogyan bírnám a repülést. Vidámprakba a hullámvasutat, vagy magasabb dolgokat sem bírom. Akinek tériszonya van, hogyan bírja a repülést, hogyan éri meg, és milyen tapasztalata van, hogy ne féljek?

2019. márc. 16. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is teriszonyom van, de repülőn nem jelentkezik. Egyedul a fel és leszallas az, amit nehezen viselek, de különben semmi gond nincs
2019. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A repulo nem nyitott egyaltalan. Meg ablak mellett ülve is igy bele kell "hajolnod" az ablakhoz, ahhoz hogy le lass valamennyire, folyoson ulve meg aztan vegkepp nem latsz semmit sem. Plusz ilyen magassagot az agy nem kepes ugy erzekelni, mintha felmennel 80 meter magasba, mert nem kepes befogadni azt hogy 11 ezer meter magasban vagy latvanyra. Arrol nem is beszelve hogy az ut nagyreszeben max a felhok tetejet fogod latni.
2019. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ülsz ablak mellé akkor nincs gáz.
2019. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Repülőgépen egyáltalán nem jelentkezik a tériszony.
2019. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max fel és leszállásnál lesz rossz, de akkor majd nem nézel ki az ablakon.
2019. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Így van, repülőn általában nem jelentkezik. A barátnőm tériszonyos, de nála még soha nem jelentkezett, pedig majdnem, hogy havi szinten repülünk.
2019. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor belevághatok, elvileg nem törhet ki rajtam.
2019. márc. 16. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Folyoso mellett ülj, nem lesz semmi gond ugy.
2019. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha 3x három soros a repülő, akkor is a folyosó felöli jobb?
2019. márc. 19. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kétlem, hogy Pestről Európán belülre mennének akkora gépek, amin középső üléssor is van, de értelemszerűen minél messzebb vagy az ablaktól, annál jobb.
2019. márc. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!