Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Merjek Bravofly-ról repjegyet...

Merjek Bravofly-ról repjegyet venni?

Figyelt kérdés

Ausztria repülőtársaság gépére szeretnék jegyet venni. Megbízható a Bravofly? Hogy kell pontosan használni, miután kifizetem, mit kell csinálni?

Az ár nem tartalmazza a feladott poggyászt. Könnyű elintézni, hogy legyen?


2019. máj. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Foglalj annál a társaságnál ahol utazni akarsz
2019. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy 100.000 ft-tal drágább
2019. máj. 2. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Az kizárt. Ha meg mégis, járj utána máshol is. Mert ha tényleg ennyivel olcsóbb az adott oldalon az mindig gyanús. Pláne a bravofly-on.
2019. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bravofly scams -re keresve én bizony nem használnám ezt az oldalt. Általában is sokkal jobb a légitársasággal foglalni, mert ha gond van, akkor nem kell háromszögezni.
2019. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
sokszor vettem a bravofly oldalon, semmi problema nem volt es igen olcsobb mint a tarsasag oldalan, sokkal
2019. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Nyugodtan lehet közvetítőktől jegyet venni, poggyászt is 5 perc megvenni. Analfabétáknak nem ajánlott, de középfokú angollal meg 80 feletti IQ-val nem érthet baj.
2019. máj. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mióta legitarsasagnal dolgozom azota bevestem hogy SOHA nem foglalok mashol csak kozvetlen a legitarsasagnal.... ha barmi van akkor mindent au kozvetiton keresztul intezhetsz ami vadarnap este 22 orakor nem biztos hogy sikerul....
2019. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a bravofly.hu oldalra kerestél, tuti átverés a dolog. HA valamelyik közvetítő oldalon keresztül jutottál valamelyik külföldi bravofly oldalra, és így 100 pénzzel olcsóbb a jegy, akkor vidd el a foglalásig és ha még mindig olcsó, vedd meg.
2019. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az ismert, közvetítőkkel van a baj, hanem a bravofly-jal. Ott én nem foglalnék, ingyen sem.
2019. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!