Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Este érkezem meg Ferihegyre,...

Este érkezem meg Ferihegyre, a vonatom hajnalban indul, lesz majdnem 7 órám, mit tudok csinálni addig a repülőtéren?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy aludni tudnék, féltem a csomagokat. Valamivel mégis el kell ütni az időt. Ötlet? :)
2019. jún. 30. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem a legolcsóbb megoldás, én inkább mennék korábban és kivennék egy szobát a reptéri szállodában.
2019. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
A reptér belső része le van zárva éjszaka, kb hajnali 4-kor nyitják ki ha jól emlékszem. Addig csak a poggyászfeladás részen lehet csövezni a földön, mert elég ülőhely úgysem lesz. Ha már egyszer bent vagy, én beülnék egy étterembe vagy kávézóba a gép indulásáig. Vigyél könyvet, zenét és legyen feltöltve a telefonod. Max egy órát el lehet tölteni a boltokban való mászkálással is. Keresd meg a neked legjobban tetsző parfümöt, aztán azzal fújd be magad. Vagy ott a reptéri hotel, amit már javasoltak.
2019. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy szállodába aludni.
2019. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, honnan megy a vonatod. De ha Ferihegy állomásról vagy esetleg Vecsésről, akkor érdemes például Vecsésen olcsóbb szállást foglalni vagy Pestszentlőrincen a Gyömrői út közelében. Vecsésnek ugyan csak a nyugati végén àll meg, a Gyomroin viszont végighalad a 200E busz, ami éjjel is jár.


Ha pedig tényleg nem akarsz aludni, akkor inkább vesd bele magadat az éjszakába. Kőbánya-Kispesten a plàza Vak Bottyán utca felőli frontján van egy kulturált éjjel-nappali kocsma, ott bátran eltöltheted az időt hajnalig. Vagy utazz egy kört a 914-es vagy 950-es busszal, éjszakai városnézés, meglehetősen békés rajta az utazóközönség - a 200E buszról bárhol át tudsz rá szállni a Határ út és Nagyvárad tér között.

2019. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szállás tényleg nem opció akkor tableten legyen nálad film vagy sorozat! Vagy akár telefonon is. Ülj be egy kávéra egyél valamit, esetleg ha viszel egy nyakpárnát és fülest akkor próbálj aludni pihenni picit. Ha szerencsés vagy, mint én voltam életem első reptéren töltött éjszakáján mellettem ült egy nagyon aranyos grúz csajszi végigdumáltuk az éjszakát mivel ő sem tudott aludni és én sem. Azóta is barátnők vagyunk :)
2019. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha visszaérkezel utazásból, főleg esetleg időeltolódással, leginkább aludni akarsz majd... Szóval én is azt javaslom, vegyél ki egy szobát a közelben, akár úgy is, hogy egy későbbi vonattal mész haza.
2019. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt én heathrown dolgoztam éjszakai műszakban. RENGETEGEN aludtak a terminálba természetesen a határ előtt, szóval nem furcsa dolog reptéren aludni. Izlandon én is aludtam már reptéren.

Másrészt tavaly nyáron pont ugyanígy voltam, de én nem maradtam bent a reptéren. Eljöttem a busszal ami a Deák téprig megy, és beültem egy kocsmába iszogatni. A cuccomat beadtam a pultosnak, aki oda tette a lábához, ott nem nyulhatott hozzá senki. 4kor meg elindultam a délibe. Egy ötlet :)

2019. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja azt hozzáteszem, hogy reptéren max a földön tudsz aludni, mert a padok úgy vannak alakítva, hogy véletlenül se tudj elfeküdni rajta. Belvárosi bulinegyed kocsmáiban több fekhelyet találtam mint ferihegyen :D

A vicc, hogy jövő hónapban megint végigcsinálom...

2019. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Ha van még esetleg ötlet, szívesen várom. :)
2019. júl. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!